اخبار

۲۸ مهر ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۷
اردوی جهادی پزشکی به همت شرکت پتروشیمی جم در شهرک خلیج فارس پتروشیمی جم واقع در شهرستان عسلویه برگزار شد.
[ تعداد بازدید : ۲۴ ]
۲۲ مهر ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۳
رستمی ، مدیر عامل سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی و هیئت همراه از پتروشیمی جم بازدید کردند
[ تعداد بازدید : ۱۸۶ ]
۱۷ مهر ۱۳۹۷ - ۲۲:۱۲
صنعت پتروشیمی ایران با رشد و تعالی توانسته بازوی اقتصاد کشور شود و در این روزهای سخت بیش از همه چشمان امید به این صنعت دوخته شده است.
[ تعداد بازدید : ۲۳۵ ]
۱۷ مهر ۱۳۹۷ - ۲۲:۱۱
پتروشیمی جم 13 گرید مهم در حوزه الفین ها و پلی اتیلن ها را به تولید انبوه رسانده و امروز تولید تجاری این محصولات آغاز شد.
[ تعداد بازدید : ۱۹۶ ]
۰۷ مهر ۱۳۹۷ - ۱۶:۳۸
سرپرست مجتمع پتروشیمی جم به همراه جمعی از مدیران شرکت با حضور در محل ایستگاه آتش نشانی، یاد شهدای آتش‌نشان و روز ملی ایمنی و آتش نشانی را گرامی داشتند.
[ تعداد بازدید : ۳۱۸ ]
۰۳ مهر ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۹
حسین صفاری نوش آبادی در حاشیه برگزاری دوازدهمین نمایشگاه ایران پلاست با تاکید بر اراده راسخ مجموعه پتروشیمی جم در ارتقای جایگاه جهانی این شرکت، حضور در این نمایشگاه را فرصتی برای نمایش توانمندی‌ها و قابلیت‌های رقابت ناپذیر شرکت پتروشیمی جم دانست.
[ تعداد بازدید : ۴۷۹ ]
۰۲ مهر ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۶
‎شریف انیس سفیر سریلانکا با حضور در غرفه پتروشیمی جم با مهندس بهزادی مدیرعامل شرکت پلی پروپیلن جم در نشستی به تمایل کشورش در توسعه همکاری های تجاری در بخش پتروشیمی دیدار و گفتگو کرد.
[ تعداد بازدید : ۳۷۹ ]
۰۲ مهر ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۲
دوازدهمین نمایشگاه بین المللی ایران پلاست به عنوان بزرگترین رویداد نمایشگاهی صنعت پتروشیمی ایران با حمایت پتروشیمی جم آغاز به کار کرد
[ تعداد بازدید : ۴۳۴ ]
۲۶ شهریور ۱۳۹۷ - ۸:۳۳
شرکت پتروشیمی‌جم به منظور معرفی دستاوردها و محصولات استراتژیک خود در دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی ایران پلاست حضور فعالی خواهد داشت و به عنوان حامی برگزار کننده نمایشگاه ایران پلاست در غرفه 16 سالن 8 و 9 پذیرای میهمانان گرامی می‌باشد.
[ تعداد بازدید : ۴۶۲ ]
۱۸ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۷
سالار عقیلی خواننده محبوب کشور ظهر امروز با حضور در مجتمع پتروشیمی جم با مدیران و کارکنان این شرکت دیدار کرد.
[ تعداد بازدید : ۵۵۸ ]