اخبار

۰۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۸:۱۳
با حضور محمدرضا سعیدی مدیرعامل پتروشیمی جم و رضا دولت آبادی مدیرعامل بانک تجارت، باجه ریالی بانک تجارت در دفتر مرکزی افتتاح شد.
[ تعداد بازدید : ۴۲ ]
۲۹ دی ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۶
نشست روز ملی هوای پاک با محوریت محیط زیست و هوای پاک به میزبانی پتروشیمی جم برگزار گردید و در آن چالش های زیست محیطی منطقه، اقدامات انجام شده و برنامه های پیش رو در این حوزه به بحث و تبادل نظر گذاشته شد.
[ تعداد بازدید : ۱۷۱ ]
۲۳ دی ۱۳۹۸ - ۲۲:۰۰
مجتمع پتروشیمی جم در یازدهمین اجلاس کارشناسان کنترل تولید شرکت ملی صنایع پتروشیمی برای دومین سال متوالی به عنوان یکی از واحدهای کنترل تولید برتر سال 1398 کشور در زمینه مسئولیت پذیری و همکاری و تعامل مطلوب انتخاب شد.
[ تعداد بازدید : ۲۳۵ ]
۲۳ دی ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۸
بیست و هفتمین مانور سالیانه پتروشیمی جم با موضوع نشتی Quench Oil از فلنج هدر خروجی پمپ های P-201 واحد الفین برگزار شد.
[ تعداد بازدید : ۱۳۹ ]
۲۲ دی ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۷
متخصصان شرکت پتروشیمی جم جهت افزایش بهره وری واحد الفین موفق به اصلاح کیفیت نامناسب خوراک C5Cut و تولید محصولات باارزش افزوده بالا در این واحد شدند.
[ تعداد بازدید : ۲۲۳ ]
۲۱ دی ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۸
در مراسم چهارمین کنفرانس ملی مدیریت منابع انسانی، شرکت پتروشیمی جم در میان ۱۷۶شرکت از سازمان‌های دولتی و خصوصی و صنایع مختلف، پس از شرکت هنکل، رتبه دوم جایزه استاندارد 34000 مدیریت منابع انسانی کشور را از آن خود کرد.
[ تعداد بازدید : ۲۴۲ ]
۱۹ دی ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۵
جایزه استاندارد ۳۴۰۰۰ با حضور ۱۷۶ شرکت در حوزه مدیریت منابع انسانی توسط دانشکده مدیریت دانشگاه تهران برگزار شد.
[ تعداد بازدید : ۲۶۷ ]
۱۸ دی ۱۳۹۸ - ۱۹:۵۴
ایزدی سرپرست صندوق بازنشستگی کشوری به همراه اعضای هیئت مدیره صندوق بازنشستگی از پروژه ABS/RUBBER پتروشیمی جم بازدید کردند
[ تعداد بازدید : ۳۰۴ ]
۱۸ دی ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۲
نعمت الله ایزدی سرپرست صندوق بازنشستگی با حضور اعضای هیئت مدیره صندوق بازنشستگی کشوری و هلدینگ صبا انرژی جلسه مشترکی با دکتر سعیدی و مدیران عامل دیگر شرکت های زیر مجموعه جم برگزار کردند.
[ تعداد بازدید : ۲۹۰ ]
۱۵ دی ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۳
در پی شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی و به منظور پاسداشت یاد و خاطره این شهید قهرمان، مراسم یادبودی روز یکشنبه، 15 دیماه در محل شبستان سایت صنعتی پتروشیمی جم برگزار شد.
[ تعداد بازدید : ۳۳۲ ]