اخبار

۲۴ دی ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۶
آیین افتتاحیه نهمین نمایشگاه نفت ، گاز ، پالایش و پتروشیمی عسلویه با حضور یوسفی ، مدیر عامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس ، مدیر عامل شرکت گاز پارس جنوبی و تنی چند از مدیران و مسئولین شهرستان برگزار شد
[ تعداد بازدید : ۱۱۹ ]
۲۱ دی ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۰
شرکت پتروشیمی جم موفق به دریافت تندیس سه ستاره انرژی در گروه صنایع انرژی بر، در تولید الفین و تقدیرنامه رعایت معیار های مصرف انرژی در تولید مواد پلاستیکی و پلیمری در سومین دوره برگزاری جایزه ملی مدیریت انرژی گردید.
[ تعداد بازدید : ۱۵۳ ]
۱۹ دی ۱۳۹۶ - ۱۷:۲۷
دو همایش تخصصی در حوزه HSE ظهر امروز با ارائه آخرین دستاوردها ی این حوزه توسط شرکت های مطرح کشور در مجتمع پتروشیمی جم به کار خود پایان داد.
[ تعداد بازدید : ۲۴۷ ]
۱۸ دی ۱۳۹۶ - ۱۶:۳۰
دو همایش تخصصی صنعت پتروشیمی با عنوان، دومین همایش پایش آلاینده های زیست محیطی و سومین همایش ایمنی، اعلام و اطفاء حریق و امداد و نجات به همراه نمایشگاه جانبی با حضور کارشناسان و متخصصان این حوزه برگزار گردید.
[ تعداد بازدید : ۲۱۴ ]
۱۸ دی ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۰
مدیرعامل شرکت پتروشیمی جم در جمع دعوت شدگان به دو همایش امروز صبح بر اجرای پروژه های زیست محیطی از جمله پروژه PSM و بازرسی جامع تاکید کرد.
[ تعداد بازدید : ۱۴۳ ]
۱۸ دی ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۷
سومین همایش و نمایشگاه ایمنی، اطفاء حریق، امداد و نجات با همکاری پتروشیمی جم و آکادمی توف ایران- آلمان به مدت دو روز در مجتمع پتروشیمی جم آغاز به کار کرد.
[ تعداد بازدید : ۱۶۰ ]
۱۸ دی ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۴
دومین همایش پایش آلاینده های زیست محیطی در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی در مجتمع پتروشیمی جم به مدت دو روز آغاز به کار کرد.
[ تعداد بازدید : ۱۷۳ ]
۱۸ دی ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۵
دو همایش تخصصی با عنوان دومین همایش پایش آلاینده های زیست محیطی و سومین همایش ایمنی، اعلام و اطفاء حریق و امداد و نجات صبح امروز در مجتمع پتروشیمی جم آغاز به کار کرد.
[ تعداد بازدید : ۹۳ ]
۲۶ آذر ۱۳۹۶ - ۸:۳۸
شرکت پتروشیمی جم در سومین کنفرانس ملی کارآفرینی با رویکرد حمایت از کارآفرینان برتر کشور موفق به اخذ لوح تقدیر شد.
[ تعداد بازدید : ۱۹۲ ]
۲۵ آذر ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۴
سمینارخانواده با حضور مدیران، کارکنان و خانواده های آنان شامگاه دیروز در سالن آپادانا پتروشیمی جم با سخنرانی دکتر محمد بهروزی و دکتر مریم معصومی برگزار شد.
[ تعداد بازدید : ۱۷۶ ]