اخبار

۰۲ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۵:۱۷
جمعی از مدیران و کارکنان شرکت پتروشیمی جم با حضور در ایستگاه آتش نشانی این شرکت با تقدیم شاخ گل یاد و خاطره شهیدان حادثه پلاسکو را گرامی داشتند.
[ تعداد بازدید : ۱۵ ]
۲۳ دی ۱۳۹۵ - ۱۶:۰۹
شرکت پتروشیمی جم موفق به دریافت تندیس انرژی، تقدیرنامه مدیر برتر انرژی و گواهینامه شاخص سیستم مدیریت انرژی برتر در دومین دوره جایزه ملی مدیریت انرژی شد.
[ تعداد بازدید : ۳۵۲ ]
۲۰ دی ۱۳۹۵ - ۷:۵۷
در ایام سوگ فاطمه معصومه(س) و شهادت مظلومانه امیر کبیر، ایران به سوگ سردار شایسته خویش نشست و قهرمان ملی مبارزه با استبداد و استعمار، سر بر آستان حق نهاد.
[ تعداد بازدید : ۶۹ ]
۲۰ دی ۱۳۹۵ - ۷:۴۶
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای،رهبر معظم انقلاب اسلامی،درپیامی ارتحال آیت‌الله هاشمی رفسنجانی را تسلیت گفتند.
[ تعداد بازدید : ۵۷ ]
۱۴ دی ۱۳۹۵ - ۱۴:۵۲
عضو هیئت مدیره شرکت ملی صنایع پتروشیمی با اشاره به افزایش پنج تا 15 درصدی تولید این صنعت در نیمه نخست امسال، از افزایش 10 تا 20 درصدی تولید در نیمه دوم امسال خبر داد.
[ تعداد بازدید : ۵۸ ]
۱۳ دی ۱۳۹۵ - ۱۷:۴۹
گاز مورد نیاز مجتمع های پتروشیمی با همکاری شرکت ملی گاز ایران درحال تامین است و کلیه پتروشیمی ها در مدارتولید قرار دارند.
[ تعداد بازدید : ۴۹ ]
۰۸ دی ۱۳۹۵ - ۱۱:۲۹
مرضیه شاهدایی معاون وزیر نفت و مدیر عامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی در پیامی هشتم دی؛ روز صنعت پتروشیمی را بر تمام زنان و مردان خستگی ناپذیر این صنعت تبریک گفت.
[ تعداد بازدید : ۶۹ ]
۰۷ دی ۱۳۹۵ - ۱۸:۱۰
چهل و هشتمین اجلاس روسای مجتمع پتروشیمی های کشور به میزبانی پتروشیمی جم امروز بعد از ظهر به کار خود پایان داد.
[ تعداد بازدید : ۳۱۴ ]
۰۷ دی ۱۳۹۵ - ۱۳:۵۲
مدیر کل کنترل تولید شرکت ملی صنایع پتروشیمی در جمع روسای مجتمع پتروشیمی های کشور در پتروشیمی جم: موادی که به عنوان مواد آلوده کنند دود می شود با برنامه ریزی دقیق در این حوزه می توان به جای مضر بودن آن سود بالایی بدست آوریم.
[ تعداد بازدید : ۲۸۸ ]
۰۷ دی ۱۳۹۵ - ۱۲:۱۴
مدیر عامل شرکت پتروشیمی جم در اجلاس روسای مجتمع شرکت های پتروشیمی گفت: هدف اصلی این اجلاس ها به اشتراک گذاشتن تجربیات در حوزه بهره برداری، تعمیرات، ایمنی و ... است.
[ تعداد بازدید : ۱۶۲ ]
۰۶ دی ۱۳۹۵ - ۱۶:۲۴
چهل و هشتمین اجلاس روسای مجتمع های پتروشیمی کشور با حضور علی محمد بساق زاده مدیر کل کنترل تولید شرکت ملی صنایع پتروشیمی و مدیر عامل شرکت پتروشیمی جم در سالن آپادانا برگزار شد.
[ تعداد بازدید : ۲۱۴ ]
۰۶ دی ۱۳۹۵ - ۷:۱۹
جلسه بررسی اظهار نامه تعالی سازمانی سال 1395 با حضور مدیران ارشد ستادی و نمایندگان تعالی سازمانی واحدها تشکیل شد.
[ تعداد بازدید : ۱۴۱ ]
۰۴ دی ۱۳۹۵ - ۱۳:۵۱
مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری نفت و گاز و پتروشیمی تأمین (تاپیکو) و مدیر عامل هلدینگ خلیج فارس به فهرست ٤٠ چهره موثر برتر صنعت پتروشیمی جهان راه یافتند.
[ تعداد بازدید : ۸۸ ]
۰۲ دی ۱۳۹۵ - ۱۳:۵۷
فرماندار عسلویه گفت: پتروشیمی‎های منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس تعامل خوبی با جامعه و مردم این منطقه دارند که ضمن این تعامل، خدمات و امکانات ارزنده ای نیز به منطقه ارائه شده است.
[ تعداد بازدید : ۶۲ ]
۰۱ دی ۱۳۹۵ - ۱۸:۰۶
خوراک مورد نیاز همه مجتمع های پتروشیمی تامین می شود و با وجود برودت هوا و اختصاص گاز به مصارف خانگی، تولید بر اساس برنامه‎ها تداوم دارد.
[ تعداد بازدید : ۴۶ ]
۲۹ آذر ۱۳۹۵ - ۱۱:۴۱
مدرسه غیر انتفاعی ایران زمین وابسته به شرکت پتروشیمی جم واقع در شهرک خلیج فارس در بین مدارس زنجیره ای علوی کشور آزمون مداد سیاه 2 و آبرنگ 1 رتبه برتر و یک کشوری از پایه اول دبستان تا پایه پنجم را کسب کرد.
[ تعداد بازدید : ۹۷ ]
۲۵ آذر ۱۳۹۵ - ۱۲:۲۱
جشن با شکوهی به مناسبت میلاد حضرت محمد (ص) و امام جعفر صادق (ع) با اجرای هنرمندان نام آشنای کشور، کارکنان و خانواده های آنان در شهرک خلیج فارس شرکت پتروشیمی جم برگزار شد.
[ تعداد بازدید : ۲۸۱ ]
۲۲ آذر ۱۳۹۵ - ۱۶:۱۵
مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی در آیین افتتاح نمایشگاه صنعت نفت عسلویه با اشاره به سهم 70 درصدی ساخت داخل در پتروشیمی ها، گفت: این مایه افتخار است که امروز هیچ گونه کارشناس و کمک خارجی در طراحی و ساخت واحد های پتروشیمی ایران وجود ندارد.
[ تعداد بازدید : ۶۱ ]
۲۱ آذر ۱۳۹۵ - ۱۷:۰۵
جمعی از مدیران شرکت پتروشیمی جم با حضور در واحد بوتادین سالروز بهره برداری این واحد را گرامی داشتند.
[ تعداد بازدید : ۱۵۴ ]
۲۱ آذر ۱۳۹۵ - ۱۴:۰۷
کارگاه آموزشی مهارت های مقابله با استرس در پتروشیمی جم جهت کارکنان واحد پلی اتیلن و الفین با همکاری واحد بهداشت روان مرکز سلامت کار ابن سینا و خدمات اجتماعی شرکت پتروشیمی جم برگزارشد.
[ تعداد بازدید : ۱۰۶ ]
۲۱ آذر ۱۳۹۵ - ۱۲:۰۷
با همت HSE شرکت پتروشیمی جم و سلامت کار پتروشیمی ابن سینا، درمانگاه شهرک خلیج فارس شرکت پتروشیمی جم آذر ماه امسال افتتاح و راه اندازی شد.
[ تعداد بازدید : ۱۸۳ ]
۲۰ آذر ۱۳۹۵ - ۱۲:۴۳
تعدادی از مدیران شرکت های پتروشیمی طی نامه ای از زحمات جناب آقای مهندس زنگنه تقدیر نمودند.
[ تعداد بازدید : ۱۹۵ ]
۱۷ آذر ۱۳۹۵ - ۱۳:۳۲
سمینار اصول صحیح تغذیه با حضور پرشور کارکنان، خانواده های آنها و استاد گروه آموزشی تغذیه دانشگاه علوم پزشکی ایران در سالن آپادانا مجتمع پتروشیمی جم برگزار شد.
[ تعداد بازدید : ۸۰ ]
۱۶ آذر ۱۳۹۵ - ۱۷:۱۶
شرکت پتروشیمی جم با همکاری سازمان انتقال خون ، بهداشت درمان استان بوشهر و HSE پازارگاد تمهیدات لازم جهت اهداء خون پرسنل منطقه عسلویه را فراهم کرد.
[ تعداد بازدید : ۲۱۰ ]
۰۹ آذر ۱۳۹۵ - ۱۴:۴۶
سرپرست مدیریت گمرکی منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس گفت: بر اساس آمارهای موجود تا پایان مهرماه ، صادرات محصولات پتروشیمی در منطقه عسلویه رشدی 18درصدی را رقم زد.
[ تعداد بازدید : ۸۸ ]
۰۷ آذر ۱۳۹۵ - ۱۳:۳۲
مجلس آمادگی دارد تا با همکاری شرکت ملی صنایع پتروشیمی، بخش خصوصی و انجمن صنفی کارفرمائی پتروشیمی با پیگیری های لازم مشکلات سرمایه گذاری در صنعت پتروشیمی را مرتفع کند.
[ تعداد بازدید : ۷۴ ]
۰۲ آذر ۱۳۹۵ - ۱۵:۳۲
مراسم اربعین سید سالار شهیدان امام حسین (ع) امروز در شبستان امام حسن مجتبی (ع) با حضور کارکنان و مدیران شرکت پتروشیمی جم برگزار شد.
[ تعداد بازدید : ۱۲۸ ]
۰۲ آذر ۱۳۹۵ - ۱۱:۳۱
مدیر کنترل تولید شرکت ملی صنایع پتروشیمی اعلام کرد: با تدبیر وزارت نفت، خوراک مجتمع های پتروشیمی همزمان با افزایش ناگهانی دمای هوا و بارش برف و باران و جهش مصرف گاز خانگی، تامین می شود.
[ تعداد بازدید : ۹۴ ]
۳۰ آبان ۱۳۹۵ - ۱۹:۳۴
شرکت آلمانی لینده از آغاز مهرماه امسال فعالیت دفتر نمایندگی خود در ایران را از سر گرفته است.
[ تعداد بازدید : ۱۰۹ ]
۲۵ آبان ۱۳۹۵ - ۸:۴۰
مدیر سرمایه گذاری شرکت ملی صنایع پتروشیمی از مذاکره با شرکت های ژاپنی و آلمانی برای گشایش خطوط اعتباری ، سرمایه گذاری و بیمه در صنعت پتروشیمی ایران خبر داد.
[ تعداد بازدید : ۹۲ ]