اخبار

۲۰ آذر ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۰
شرکت پتروشیمی جم بعنوان یکی از بزرگترین شرکت‌های بورسی کشور، اقدام به استقرار نظام حاکمیت شرکتی در این شرکت و شرکت‌های تابعه خود کرده است.
[ تعداد بازدید : ۱۲۶ ]
۱۹ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۹
مانور واکنش سریع در شرایط اضطراری به هنگام وقوع نشتی ، از مجموعه مانورهای دوره ای اداره HSE پتروشیمی جم برگزار شد.
[ تعداد بازدید : ۶۸ ]
۱۹ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۵
بیست و سومین مانور سالیانه پتروشیمی جم با موضوع مانور دور میزی در خصوص آمادگی در برابر زلزله برگزار شد.
[ تعداد بازدید : ۵۸ ]
۱۹ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۸
‎بررسی‌های تحلیلی نشان می‌دهد که شرکت پتروشیمی جم از ابتدای سال تا پایان آبان ماه، فروشی بالغ بر۹۰ هزار و ۴۶۰ میلیارد ریال داشته که در مقایسه با مقدار فروش در بازه زمانی مشابه در سال گذشته، رشدی ۶۴ درصدی را نشان می‌دهد.
[ تعداد بازدید : ۱۰۰ ]
۱۴ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۹
دکتر کردونی رئیس موسسه عالی پژوهش تامین اجتماعی در این نشست گفت: دانش، تجربه و توان مدیریتی دکتر سعیدی در پتروشیمی جم یک فرصت مهم برای تحقق ماموریت‌های این مجموعه عظیم است
[ تعداد بازدید : ۲۵۳ ]
۱۱ آذر ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۸
پتروشیمی جم یکی از بزرگترین شرکت‌های موجود در صنعت پتروشیمی کشور است که از حیث دارا بودن واحدهای الفین باظرفیت بالا، اهمیت بین المللی دارد. سهام این شرکت که از سال 1391 در بازار سرمایه مورد داد و ستد قرار گرفته، همواره سودآوری پیوسته و مناسبی را ایجاد میکند.
[ تعداد بازدید : ۲۱۷ ]
۰۹ آذر ۱۳۹۸ - ۲۰:۱۳
درآمد عملیاتی شرکت پتروشیمی جم در نیمه اول سال ۹۸ برابر با ۶۸ میلیون و ۷۶۸ هزار و ۱۲۱ بوده که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۸۷ درصد رشد کرده است.
[ تعداد بازدید : ۲۶۷ ]
۰۹ آذر ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۸
مانور واکنش در شرایط اضطراری با موضوع نشتی گاز از فلنج مسیر ارتباطی دو تاور واحد بوتادین برگزار شد و طی آن واحدهای عملیاتی و اعضای کمیته بحران مجتمع شرایط مقابله با اتفاقات احتمالی در این حوزه را بررسی کردند.
[ تعداد بازدید : ۱۹۶ ]
۰۷ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۰
مشاور رئیس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد تجاری کشور در سفر به جنوب کشور و منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس از مجتمع پتروشیمی جم بازدید کرد.
[ تعداد بازدید : ۴۳۲ ]
۰۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۵
حضور موثر پتروشیمی جم درهمایش ها نقش بسزایی در رشد علمی و توسعه ای شرکت وجامعه دانشگاهی ایفا می کند.
[ تعداد بازدید : ۴۷۵ ]