اخبار

۱۶ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۲
مراسم معارفه مهندس قاسمی شهری با حضور مدیران جم در پتروشیمی شهید تندگویان برگزار شد
[ تعداد بازدید : ۱۸۹ ]
۲۷ دی ۱۳۹۷ - ۱۸:۳۶
پتروشیمی جم با معرفی دو محصول "HD5000S" و "ساختار جدید احیای کاتالیست هیدروژناسیون انتخابی استیلن" در جمع پنج شرکت برتر حاضر در جشنواره قرار گرفت.
[ تعداد بازدید : ۴۰۸ ]
۲۶ دی ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۰
سومین اجلاس مدیران روابط عمومی صنعت پتروشیمی کشور به میزبانی شرکت پتروشیمی جم در محل سالن کنفرانس سایت مثلثی واقع در عسلویه برگزار شد .
[ تعداد بازدید : ۴۶۹ ]
۲۲ دی ۱۳۹۷ - ۹:۰۰
شرکت پتروشیمی جم در راستای عمل به مسئولیت‌های اجتماعی، طرح پاک‌سازی دوره‌ای سواحل نایبند را در دستور کار خود قرارداد.
[ تعداد بازدید : ۳۵۴ ]
۱۸ دی ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۳
مدیران عامل پیشین شرکت ملی صنایع پتروشیمی در هم اندیشی مشترک در شرکت ملی صنایع پتروشیمی راهکارهای توسعه این صنعت را بررسی کردند.
[ تعداد بازدید : ۴۰۰ ]
۱۶ دی ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۹
دبیرکل انجمن کارفرمایان صنعت پتروشیمی گفت: پتروشیمی‌ها به همه تعهدهای خود برای عرضه ارز صادراتی عمل کرده‌اند،‌ به گونه‌ای که از ابتدای امسال تا پایان هفته گذشته (۱۴ دی‌ماه) مبلغ ۶ میلیارد و ۶۵۰ میلیون دلار ارز توسط پتروشیمی‌ها به چرخه اقتصادی کشور عرضه شد.
[ تعداد بازدید : ۳۳۱ ]
۱۶ دی ۱۳۹۷ - ۸:۰۲
معاون وزیر نفت در امور پتروشیمی گفت: واحدهای پتروشیمی کشور راه‌های دور زدن تحریم را بلدند و شرایط بین‌المللی کنونی کشور خللی در فعالیت واحدها ایجاد نمی‌کند.
[ تعداد بازدید : ۳۷۵ ]
۱۱ دی ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۷
پتروشیمی جم با 203 واحد درمیان شرکت هایی قرار گرفت که بیشترین تأثیر مثبت را بر برآورد شاخص کل بورس به نام خود ثبت کردند.
[ تعداد بازدید : ۳۴۱ ]
۱۰ دی ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۰
مدیرعامل پتروشیمی جم با اشاره به انجام موفق و بدون حادثه یکی از بزرگ‌ترین پروژه‌های تعمیراتی صنعت پتروشیمی از افزایش ظرفیت و رفع گلوگاه‌های تولید سه محصول استراتژیک خبر داد و مهم‌ترین دستاوردهای اجرای این پروژه عظیم را تشریح کرد.
[ تعداد بازدید : ۷۵۲ ]
۲۷ آذر ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۲
واحد پژوهش و فناوری پتروشیمی جم بعنوان واحد تحقیق و توسعه برتر در سال ۹۶ برگزیده شد.
[ تعداد بازدید : ۸۲۱ ]