اخبار

۲۳ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۲:۱۴
شرکت ملی صنایع پتروشیمی برنامه ریزی های لازم را برای تامین خوراک مجتمع های پتروشیمی در ایام تعطیلات نوروزی انجام داده است.
[ تعداد بازدید : ۲۹ ]
۱۷ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۸:۳۷
ساخت و بهره برداری از منزل مسکونی برای مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان کنگان توسط خیریه شرکت پتروشیمی جم در شهر کنگان انجام شد.
[ تعداد بازدید : ۱۴۰ ]
۱۵ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۰:۲۱
دستگاه FNCT) Full Notch Creep Test) با حضور کارشناس شرکت آلمانی IPT در آزمایشگاه کنترل کیفیت شرکت پتروشیمی جم نصب و راه اندازی شد.
[ تعداد بازدید : ۱۶۲ ]
۱۱ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۰:۴۰
مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی گفت: صنعت پتروشیمی صنعتی استراتژیک در کشور است و یادگیری از تجارب موفق دیگران و الگوبرداری از بهترین ها می‌تواند مسیر پیشرفت را تسهیل کند.
[ تعداد بازدید : ۲۴ ]
۱۱ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۰:۲۷
هفتمین جشنواره جایزه تعالی صنعت پتروشیمی امروز با اعطای جوایز، لوح و تندیس های شرکت های برتر برگزار شد.
[ تعداد بازدید : ۲۶ ]
۱۰ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۶:۴۵
هفتمین جشنواره جایزه تعالی صنعت پتروشیمی با شعار سازمان سرآمد، تجلی تفکر پویا در محل هتل المپیک تهران برگزار شد و جایزه ملی 5 ستاره تعالی سازمانی صنعت پتروشیمی به مهندس حسین میرافضلی مدیرعامل شرکت پتروشیمی جم اهدا شد که مصطفی ملکوتی مدیرتعالی سازمانی پتروشیمی جم به نمایندگی از مدیرعامل این شرکت تقدیرنامه فوق را دریافت کرد.
[ تعداد بازدید : ۱۱۸ ]
۰۸ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۴:۱۴
حراست شرکت پتروشیمی جم به عنوان حراست برتر در حوزه حراست‌های تابعه صندوق بازنشستگی کشوری منتخب گردید
[ تعداد بازدید : ۶۵۸ ]
۰۴ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۳:۴۹
یازدهمین کنفرانس تخصصی پایش وضعیت و عیب یابی بعد از ظهر امروز با ارائه بیش از 40 مقاله برتر در دو روز به کار خود پایان داد.
[ تعداد بازدید : ۱۹۵ ]
۰۲ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۵:۱۷
علی اکبر حسینی رئیس نگهداری و تعمیرات شرکت پتروشیمی جم اظهار داشت: توسعه فرهنگ و دانش فنی نگهداری و تعمیر بر اساس وضعیت یکی از ملزومات اساسی شرکت ها می باشد.
[ تعداد بازدید : ۱۵۹ ]
۰۲ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۵:۱۴
یازدهمین کنفرانس تخصصی پایش وضعیت و عیب یابی صبح امروز با حضور متخصصان داخلی و خارجی در حوزه پایش وضعیت و عیب یابی در سالن آپادانا شرکت پتروشیمی جم گشایش یافت.
[ تعداد بازدید : ۱۵۲ ]
۳۰ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۲:۴۲
معاون وزیر نفت در امور پتروشیمی درباره شیوه قیمت گذاری و تخصیص خوراک به مجتمع های پتروشیمی گفت: قیمت گذاری خوراک با حاشیه سود ٢٥ تا ٣٠ درصدی به غیر از خوراک های مایع در نظرگرفته شده است به نحوی که شرکت ها با ضرر مواجه نشوند.
[ تعداد بازدید : ۸۰ ]
۲۷ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۶:۴۵
پتروشیمی جم در پایان معاملات امروز در معامله بلوکی با نماد جم2 ( 115 ) میلیون برگه سهم به ارزش یک هزار و 145 میلیارد ریال را داد و ستد کرد که بیشترین حجم و ارزش معاملات را داشت.
[ تعداد بازدید : ۷۷ ]
۲۷ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۳:۲۱
هفتمین دوره فرآیند ارزیابی جایزه تعالی صنعت پتروشیمی در شرکت پتروشیمی جم به مدت سه روز شامگاه سه شنبه 26 بهمن به کار خود پایان داد.
[ تعداد بازدید : ۱۸۶ ]
۲۶ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۸:۴۴
همزمان با مراسم اختتامیه دکترعلی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با هیئت همراه از غرفه هلدینگ انرژی صندوق بازنشستگی، غرقه پتروشیمی جم و شرکت های تابعه بازدید بعمل آوردند.
[ تعداد بازدید : ۱۵۷ ]
۲۴ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۸:۴۵
گردهمایی بزرگ «صندوق های بازنشستگی؛ پیشران توسعه ملی با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، سایر مدیران این وزارتخانه و چهار صندوق بیمه و بازنشستگی، هلدینگ ها و شرکت های زیرمجموعه آن ها و فعالان اقتصادی داخلی و خارجی رسماً افتتاح شد.
[ تعداد بازدید : ۱۶۵ ]
۲۲ بهمن ۱۳۹۵ - ۲۰:۱۹
معاون مهندسی، پژوهش و فناوری وزارت نفت و هیات همراه با حضورمدیرعامل شرکت پتروشیمی جم ازمجتمع پتروشیمی جم بازدید کردند.
[ تعداد بازدید : ۲۳۴ ]
۲۲ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۵:۱۱
جشن باشکوهی به مناسبت فرارسیدن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی و بهره برداری شرکت پتروشیمی جم به مدت دو شب در شهرک خلیج فارس با حضور مدیران، کارکنان و خانواده های آنان برگزار شد.
[ تعداد بازدید : ۱۷۶ ]
۲۰ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۵:۱۹
به منظور بررسی عوامل کلیدی موفقیت و همچنین ارتقای شاخص های کلیدی عملکرد در حوزه بهره وری، در واحد های شرکت پتروشیمی جم نشست مشترکی با مدیران شرکت و نماینده سازمان ملی بهره وری برگزار شد.
[ تعداد بازدید : ۱۴۱ ]
۱۷ بهمن ۱۳۹۵ - ۸:۰۱
نمایشگاه اختصاصی کتاب شرکت پتروشیمی جم با حضور جمعی از مدیران شرکت گشایش یافت و تا 6 اسفند ادامه خواهد داشت.
[ تعداد بازدید : ۲۱۷ ]
۱۶ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۵:۰۶
مدیرعامل پتروشیمی جم گفت: با سرد شدن هوا در مناطق مختلف کشور به دلیل کمبود گاز و با توجه به افزایش بی رویه مصرف گاز توسط مشترکان خانگی و تجاری، محدودیت‌هایی در گازرسانی به صنایع پتروشیمی کشور اعمال شده است و در حال حاضر گازرسانی به مجتمع‌های پتروشیمی منطقه ویژه پارس جنوبی توسط شرکت ملی گاز با محدودیت روبرو گردیده است.
[ تعداد بازدید : ۱۴۶ ]
۱۳ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۳:۱۹
سرمایه خفته عنوان یادداشت مهندس میرافضلی مدیر عامل پتروشیمی جم مبنی بر تشریح آثار اقتصادی میزان مصارف گاز طبیعی در مراکز تجاری، صنعتی و خانگی است که در روزنامه شرق به چاپ رسید
[ تعداد بازدید : ۱۴۳ ]
۱۲ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۲:۱۸
مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی، در بازدید از شرکت زیگلر آلمان، از این شرکت برای انجام مذاکرات بیشتر برای حضور در ایران دعوت کرد .
[ تعداد بازدید : ۱۰۰ ]
۱۱ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۵:۴۸
سمینار پتروشیمی و انرژی با همکاری بنیاد نخبگان استان بوشهر، انجمن مهندسی شیمی ایران و دانشگاه خلیج فارس به میزبانی شرکت پتروشیمی جم برگزار شد.
[ تعداد بازدید : ۱۸۹ ]
۱۱ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۵:۱۶
سمینار پتروشیمی و انرژی با همکاری بنیاد نخبگان استان بوشهر، انجمن مهندسی شیمی ایران و دانشگاه خلیج فارس به میزبانی شرکت پتروشیمی جم برگزار شد.
[ تعداد بازدید : ۲۰۴ ]
۰۹ بهمن ۱۳۹۵ - ۲۱:۳۱
سمینار پتروشیمی و انرژی با دریافت مجوز پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC) روز دوشنبه 11 بهمن 1395 در مجتمع پتروشیمی جم با حضور نخبگان این حوزه از سراسر کشور برگزار می شود.
[ تعداد بازدید : ۱۴۶ ]
۰۹ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۲:۲۳
مدیر کنترل تولید شرکت ملی صنایع پتروشیمی از ساخت یک واحد ٧ هزار تنی آمونیاک و یک واحد ٩ هزار تنی اوره از محل جمع آوری گازهای دی اکسیدکربن مجتمع های پتروشیمی عسلویه خبر داد.
[ تعداد بازدید : ۸۳ ]
۰۷ بهمن ۱۳۹۵ - ۸:۰۲
حدود 90 درصد از فلرهای منطقه عسلویه تا پایان برنامه ششم توسعه قرار است که جمع آوری شود و در این مسیر مجلس شورای اسلامی با همکاری وزارت نفت و دیگر نهادهای ذیربط از این امرحمایت می کند.
[ تعداد بازدید : ۹۰ ]
۰۵ بهمن ۱۳۹۵ - ۷:۵۹
معاون وزیر نفت در امور پتروشیمی با تاکید بر نقش صنعت پتروشیمی در آینده اقتصاد ایران گفت: صنعت پتروشیمی 31 درصد صادرات غیر نفتی و 35 درصد محصولات صنعتی کشور را به خود اختصاص داده است.
[ تعداد بازدید : ۸۸ ]
۰۲ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۵:۱۷
جمعی از مدیران و کارکنان شرکت پتروشیمی جم با حضور در ایستگاه آتش نشانی این شرکت با تقدیم شاخ گل یاد و خاطره شهیدان حادثه پلاسکو را گرامی داشتند.
[ تعداد بازدید : ۲۸۳ ]
۲۳ دی ۱۳۹۵ - ۱۶:۰۹
شرکت پتروشیمی جم موفق به دریافت تندیس انرژی، تقدیرنامه مدیر برتر انرژی و گواهینامه شاخص سیستم مدیریت انرژی برتر در دومین دوره جایزه ملی مدیریت انرژی شد.
[ تعداد بازدید : ۵۱۸ ]