اخبار

۲۷ تیر ۱۳۹۶ - ۲۱:۳۴
شرکت پتروشیمی جم در مراسم بزرگداشت روز ملی صنعت و معدن به عنوان واحد برگزیده صنعتی سال 1396 معرفی و با اهداء تندیس و لوح سپاس از این واحد صنعتی تقدیر به عمل آمد
[ تعداد بازدید : ۵۲۹ ]
۲۵ تیر ۱۳۹۶ - ۱۸:۲۹
شرکت پتروشیمی جم با 19 واحد با همراهی دو شرکت دیگر بیشترین تاثیر مثبت را در برآورد شاخص بورس تهران ثبت کردند.
[ تعداد بازدید : ۶۱ ]
۲۴ تیر ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۷
مدیرعامل شرکت پتروشیمی جم از آغاز ساخت یک واحد جدید PDH در عسلویه با هدف تبدیل پروپان فازهای پارس جنوبی به پلی پروپیلن در عسلویه خبر داد و گفت: ظرفیت تولید اتیلن پتروشیمی جم 10 درصد افزایش می یابد.
[ تعداد بازدید : ۶۴ ]
۲۱ تیر ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۶
عزم آن را داریم تا سال 1400 درآمد پتروشیمی جم را به 2برابر افزایش دهیم و با برنامه ریزی هایی که انجام دادیم این شرکت نه در ایران بلکه در جهان شرکتی بلند آوازه شناخته خواهد شد.
[ تعداد بازدید : ۲۰۲ ]
۱۸ تیر ۱۳۹۶ - ۱۷:۴۰
مجمع عمومی عادی سالانه پتروشیمی جم با حضور بیش از 90 درصد صاحبان سهام و یا نمایندگان قانونی آنها ، اعضای هیأت مدیره، بازرس قانونی شرکت و نماینده سازمان بورس و اوراق بهادار تهران و نماینده سازمان حسابرسی تشکیل شد.
[ تعداد بازدید : ۵۰۵ ]
۱۷ تیر ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۳
رئیس بیمارستان و ریاست مرکز و شبکه بهداشت کنگان به پاس قدردانی از همکاری پتروشیمی جم در برگزاری جشن بیماران تالاسمی به مناسبت تکریم و بزرگداشت بیماران تالاسمی تقدیر و تشکر کردند.
[ تعداد بازدید : ۱۳۷ ]
۱۴ تیر ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۳
مدیر عامل و مدیر تحقیق و توسعه شرکت ENGEMASA برزیل در نشست هم اندیشی با مدیران مجتمع پتروشیمی جم به ارئه اخرین دستاورد های خود در تامین متریال تیوب و کویل کوره ها پرداختند.
[ تعداد بازدید : ۲۳۴ ]
۰۳ تیر ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۷
مراسم با شکوهی با حضور فرزندان دختر و پسر 9 تا 15 سال که اولین بار روزه را تجربه می کنند با عنوان ((قاصدک های سحر)) در سالن آپادانا پتروشیمی جم برگزار شد.
[ تعداد بازدید : ۲۱۵ ]
۳۰ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۸:۳۶
معاون وزیر نفت در امور پتروشیمی از اصلاح دستورعمل اجرایی پرداخت عوارض آلایندگی مجتمع‌های پتروشیمی و برخی ابهام‌های موجود آن خبر داد.
[ تعداد بازدید : ۵۲ ]
۲۹ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۷:۰۸
گروه ممیزی شرکت توف نورد به مدت سه روز با حضور در پتروشیمی جم به ارزیابی این شرکت پرداختند و بعد از ظهر امروز در جلسه اختتامیه جمع بندی خود را در اختیار مدیران پتروشیمی جم قرار دادند.
[ تعداد بازدید : ۳۳۳ ]