پلی پروپیلن جم

 در سال 1383 در منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس در عسلویه تأسیس گردید. این شرکت تولیدکننده انواع گریدهای پلی پروپیلن با نام تجاری” JAMPILEN ” و با بالاترین کیفیت با تکیه بر فن آوری منحصر به فرد Spheripol با ظرفیت اسمی 300 هزار تن در سال می باشد. شرکت پلی پروپیلن جم قادر به تولید بیش از 120 نوع از گریدهای پلی پروپیلن شامل هموپلیمر، کوپلیمر تصادفی، کوپلیمر ضربه پذیر (هتروفاز) و ترپلیمر با هدف پوشش تمامی کاربردهای پلی پروپیلن در بازار ایران و جهان است. دسترسی مناسب به خوراک، ظرفیت تولید با مقیاس جهانی، موقعیت استراتژیک جغرافیایی، تنوع سبد محصول، استفاده از روزآمدترین تکنولوژی تولید، خوراک مبتنی بر گاز و بسیاری عوامل دیگر باعث شده است که شرکت پلی پروپیلن جم به عنوان تنها و بزرگ ترین تولیدکننده تخصصی پلی پروپیلن در کشور با راهبرد خلق ارزش به سود مشتری، جایگاه خود را به عنوان پیشتاز در بازار به خوبی تثبیت نماید. شرکت پلی پروپیلن جم از تکنولوژی منحصر به فرد و مدرن Spheripol متعلق به LyondellBasell به عنوان یک تکنولوژی پیشرو جهت تولید طیف گسترده ای از گرید های پلی پروپیلن استفاده می کند. این امر تولیدات شرکت پلی پروپیلن جم را با تولیدات سایر تولیدکنندگان معتبر داخلی و بین المللی قابل رقابت ساخته است.


مأموریت

ما خود را متعهد به ارزش آفرینی پایدار برای کلیه ذینفعان با توسعه قابلیت های سازمان در تولید و فروش پلی پروپیلن، با رویکرد نوآوری، تنوع بخشی محصولات، بهبود کیفیت مستمر و رعایت قوانین و الزامات می دانیم.
این شرکت قادر به تولید انواع گریدهای پلی پروپیلن در یک طیف گسترده و منطبق با نیاز صنایع تکمیلی می‌باشد که تاکنون موفق به تأمین % 33 از نیاز بازار مصرف گردیده است.
 
1. هموپلیمر
شکل دهی حرارتی
اکستروژن(فیلم BOPP ، فیلم تخت، ورق، انواع الیاف رافیا، CF، BCF و نبافته)
قالبگیری تزریقی

2. کوپلیمر رندوم
اکستروژن ( فیلم BOPP ، ورق، ، لوله)
قالبگیری تزریقی

3. ترپلیمر
بسته بندی موادغذایی

4. کوپلیمر هتروفاز
قالبگیری تزریقی
شکل دهی حرارتی
اکستروژن (ورق، لوله،پروفیل)
قالبگیری بادی


 
 44 درصد سهام ایـن شــرکــت متعلق به پـتــروشـیـمی جـم است.مدیریت این شرکت بر عهده مهندس فیض می باشد.
 

  

جهت مشاهده وب سایت شرکت پلی پروپیلن اینجا کلیک فرمائید

برای دانلود کاتالوگ پلی پروپیلن جم کلیک کنید