اخبار

۲۳ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۳:۲۲
اولین مانور سالیانه پتروشیمی جم در سال 1400 با موضوع نشتی فلنج تانک TK-6010 واحد بوتادین برگزار شد.
[ تعداد بازدید : ۳۹۸ ]
۱۵ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۶
محصول ترپلیمر شرکت پلی پروپیلن جم، به عنوان محصول برتر ایرانی در سال ١٣٩٩ انتخاب و معرفی شد.
[ تعداد بازدید : ۲۸۱ ]
۱۴ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۱:۲۸
شرکت پتروشیمی جم در 12 ماهه منتهی به اسفند ماه سال 1399 از فروش محصولات خود 26286میلیارد تومان درآمد کسب نمود.
[ تعداد بازدید : ۱۷۶ ]
۲۷ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۶
محمد شریعتمداری وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی روز دوشنبه در آخرین جلسه فنی صبحگاهی مدیران شرکت پتروشیمی جم به‌صورت مجازی حضور یافت.
[ تعداد بازدید : ۵۱۲ ]
۱۸ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۲
با حکم رئیس صندوق بازنشستگی کشوری و تصویب هیئت مدیره؛ بازارنوی به عنوان مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صندوق بازنشستگی کشوری منصوب شد.
[ تعداد بازدید : ۵۹۸ ]
۱۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۰
پتروشیمی جم در جشنواره ملی نوآوری محصول برتر ایرانی با ارائه دو محصول نوآورانه " باز طراحی و جایگزینی تیپ برنرهای کوره گازی 101 واحد الفین" و " طراحی و توسعه گرید پلی اتیلن سبک خطی LL 235F6 " گواهینامه و لوح زرین جشنواره را کسب کرد.

[ تعداد بازدید : ۴۶۲ ]
۱۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۲
شرکت پلی پروپیلن جم برای دومین سال پیاپی موفق به دریافت جایزه صنعت سبز کشور شد.
[ تعداد بازدید : ۳۹۳ ]
۰۵ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۰
مراسم یادبود شادروان حسن بیگی ، معمار کبیر پتروشیمی جم و دیگر طرح های بزرگ صنعت پتروشیمی با حضور خانواده ایشان و تنی چند از مدیران عامل و روسای واحدهای پتروشیمی مستقر در منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس برگزار شد.
[ تعداد بازدید : ۵۹۸ ]
۰۲ اسفند ۱۳۹۹ - ۸:۰۰
صنعت پتروشیمی به عنوان یکی از مهمترین بخشهای توسعه دهنده و ارزش افزا، در ادامه زنجیره صنایع نفت و گاز قرار دارد که نقش مهمی در واردات ارز به کشور دارد. در حال حاضر بیش از ۵۰ شرکت پتروشیمی در کشور فعال هستند و بیش از ۵۰ میلیون تن محصول پتروشیمی تولید می‌کنند. این محصولات در پنج گروه عمده محصولات شیمیایی پایه، کودها، آروماتیک‌ها، پلیمرها و سوخت تقسیم‌بندی می‌شوند. در این میان پتروشیمی جم جزو ۴ تا ۵ تولید کننده بزرگ الفین در جهان قرار دارد. محمد رضا سعیدی، مدیر عامل شرکت پتروشیمی جم می‌گوید: امسال صنعت پتروشیمی با وجود تمامی مشکلات سال خوبی را پشت سر گذاشت. برای آشنایی با استراتژی‌ها و برنامه‌های این شرکت و موانع و مشکلات صنعت پتروشیمی با وی گفت و گو کرده‌ایم که در ادامه می‌خوانید.
[ تعداد بازدید : ۳۹۸ ]
۲۹ بهمن ۱۳۹۹ - ۹:۵۱
با وجود مشکلاتی که شرکتهای پتروشیمی ‏با آن مواجه هستند مانند تحریم‏ها ، مشکلات نقل و انتقال ارز،‏ چالش‏های تامین قطعات یدکی و ... شرکت پتروشیمی‏ جم امسال توانسته به رکوردهای جدیدی در تولید محصولات خود دست پیدا کند. برای نمونه این شرکت توانسته تقریبا در همه واحدها بین ۱۰ تا ۱۵ درصد تولید را افزایش دهد و رکورد سال قبل را بشکند. در واحد پلیمری بالای ۲۵ درصد و در واحد الفین ۱۰ تا ۱۲ درصد نسبت به سال قبل افزایش تولید داشته است.
[ تعداد بازدید : ۴۰۴ ]