اخبار

۱۲ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۲
پتروشیمی جم با تشکیل کمیته بحران و اتخاذ تصمیماتی در حوزه بهداشت عمومی، مجموعه اقداماتی را با هدف پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا در دستور کار خود قرار داد.
[ تعداد بازدید : ۷,۱۲۶ ]
۰۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۲
در پی انتشار ویروس کرونا در کشور و احتمال انتقال ویروس بین کارکنان ، جلسه کمیته بحران پتروشیمی جم برگزار و تصمیماتی در راستای پیشگیری از شرایط خطر آفرین اتخاذ شد.
[ تعداد بازدید : ۱۱,۵۶۷ ]
۰۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۸:۱۱
دومین نشست کار گروه تخصصی نفت، گاز، پتروشیمی و صنایع وابسته شرکت های زیرمجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی باهدف ارائه گزارش‌ها در خصوص بررسی وضعیت و تحلیل بازارهای جهانی، چالش‌های صنعت پتروشیمی در شرایط تحریم و راهکارهای خروج از بحران خدمات حمل ‌و نقل دریایی برگزار شد.
[ تعداد بازدید : ۴,۸۶۸ ]
۲۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۲
استاندار بوشهر: پتروشیمی جم ازجمله مجموعه‌های فعال پارس جنوبی است و افتخار می‌کنیم از چنین صنعت عظیمی میزبانی می‌کنیم ضمن اینکه نقش مهمی هم در جنگ اقتصادی بر عهده دارد.
[ تعداد بازدید : ۵,۶۷۰ ]
۲۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۱
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: مجتمع پتروشیمی جم در منطقه پارس جنوبی نقش مهم و تاثیرگذاری در تولید، اشتغال و صادرات دارد.
[ تعداد بازدید : ۶,۶۹۲ ]
۲۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۷
محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در بدو ورود به مجتمع پتروشیمی جم از پروژه ABS/RUBBER پتروشیمی جم بازدید کرد.
[ تعداد بازدید : ۸,۰۷۰ ]
۱۹ بهمن ۱۳۹۸ - ۸:۳۸
در جشنواره ملی نوآوری محصول برتر ایرانی ۵۱۴ محصول جدید ازشرکت های مختلف شناسایی شدند و پس از ارزیابی مبتنی برمدل، ۲۲ شرکت موفق شدند «گواهینامه و لوح زرین جشنواره » را کسب نمایند
[ تعداد بازدید : ۸,۲۳۴ ]
۱۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۰
معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری ضمن حضور در جلسه ستاد هماهنگی خودکفایی ساخت داخل پتروشیمی جم از سایت عملیاتی این مجتمع بازدید کرد
[ تعداد بازدید : ۹,۴۵۷ ]