اخبار

آمادگی شرکت های معتبر اروپایی و آسیایی برای حضور در یازدهمین نمایشگاه ایران پلاست

آمادگی شرکت های معتبر اروپایی و آسیایی برای حضور در یازدهمین نمایشگاه ایران پلاست
مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی گفت: با تجربه خوب دهمین نمایشگاه ایران پلاست، شاهد استقبال و اعلام آمادگی مطلوب خارجی ها برای نمایشگاه سال بعد هستیم.

مرضیه شاهدایی در گفتگو با خبرنگار نیپنا، اظهار کرد: در بازدیدی که از غرفه های شرکت های داخلی و خارجی حاضر در نمایشگاه داشتیم، این شرکت ها از نحوه برگزاری نمایشگاه راضی بوده و به گفته برخی از شرکت های خارجی، نمایشگاه دهم فراتر از انتظار آنها برگزار شده و در حد نمایشگاه های معتبر بین المللی است.

مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی، نمایشگاه بین المللی ایران پلاست را پربارتر از نمایشگاه های پیشین عنوان کرد و گفت: با بهبود روابط بین المللی ایران با جهان، همزمان با رفع تحریم های بین المللی، شاهد حضور شرکت های معتبر اروپایی و آسیایی معتبر در این نمایشگاه بوده ایم.

به گفته مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی، افراد و شرکت هایی که برای نخستین بار در ایران حاضر می شدند،بازار ایران را بازار خوبی ارزیابی می کردند.

وی ادامه داد: در بخش ماشین آلات و تجهیزات مربوط به دستگاه های پلیمری، استقبال خوبی داشتیم و امیدواریم برای سال آینده با هدف گذاری ها و برنامه ریزی های مناسب، نمایشگاه را در سطح بالاتری برگزار نماییم.

شاهدایی هدف گذاری این نمایشگاه را رسیدن به استانداردهای بین المللی و معتبرترین نمایشگاه های پلاستیک جهان دانست و گفت : برگزاری نمایشگاه ایران پلاست می تواند دستاوردهای صنعت پتروشیمی ایران را به جهانیان معرفی کند.

۲۸ فروردین ۱۳۹۵ ۱۲:۴۷
نیپنا |
تعداد بازدید : ۲,۴۶۲
کد خبر : ۱,۰۰۴
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید