اخبار

کنفرانس ملی حفاظت محیط زیست با حمایت ویژه پتروشیمی جم برگزار شد

کنفرانس ملی حفاظت محیط زیست با حمایت ویژه پتروشیمی جم برگزار شد
کنفرانس ملی حفاظت محیط زیست در تاریخ ۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ توسط جهاد دانشگاهی دانشگاه شهید بهشتی و تحت حمایت سیویلیکا در شهر تهران برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی پتروشیمی جم: کنفرانس ملی حفاظت محیط زیست صبح روز چهارشنبه یکم اردیبهشت ماه جاری با حضور ابوترابی‌فرد نایب رئیس مجلس شورای اسلامی، محمدرضا تابش نماینده مجلس و حمیدرضا طیبی رئیس جهاد دانشگاهی و جمعی از اساتید و مسئولین در تالار ابوریحان مرکز همایش‌های بین‌المللی دانشگاه شهید بهشتی برگزار شد.
در این مراسم دکتر قدرت الله نصیری مشاور مدیر عامل پتروشیمی جم در حوزه محیط زیست در بخش اولیه کنفرانس به ایراد سخنرانی پرداخت و در بخش دوم کنفرانس پاورپوینتی با موضوع اثر پلاستیک ها بر محیط زیست توسط دکتر رضا راشدی ارائه شد که با استقبال حاضرین روبروشد.
در حاشیه این کنفرانس رونمایی از کتاب کنفرانس با نام مدیریت محیط زیست روستایی با حضور حجه الاسلام دکتر ابوترابی، دکتر رضا زاده، دکتر مظاهری، دکتر تابش، دکتر طیبی، دکتر میرزایی، دکتر طهرانچی انجام شد.
لازم به ذکر است این همایش تحت حمایت سیویلیکا بوده است و به محض اتمام مراحل نمایه سازی، مقالات آن از طریق پایگاه سیویلیکا به آدرس http://www.civilica.com منتشر خواهد شد

برای دیدن آلبوم تصاویر اینجا کلیک فرمائید.

۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۸:۰۸
روابط عمومی جم |
تعداد بازدید : ۹,۱۶۶
کد خبر : ۱,۰۱۳
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید