اخبار

تقدیر ستاد بحران پتروشیمی منطقه پارس از مدیریت پتروشیمی جم

تقدیر ستاد بحران پتروشیمی منطقه پارس از مدیریت پتروشیمی جم
فرمانده اجرایی مدیریت بحران پتروشیمی منطقه پارس از زحمات مدیرعامل، مدیر مجتمع و مدیران شرکت پتروشیمی جم با ارسال نامه ای تقدیر و تشکر کرد.
به گزارش روابط عمومی پتروشیمی جم، فرمانده اجرایی مدیریت بحران شرکت های پتروشیمی منطقه پارس طی نامه ای از زحمات مدیرعامل و مدیر مجتمع در اتخاذ تصمیمات به هنگام و کارگشا در منطقه تقدیر و تشکر نمود.
جمشید سبزکار در نامه خود خطاب به مدیر عامل پتروشیمی جم اظهار داشت: ((به نمایندگی از کلیه شرکت های پتروشیمی منطقه از جنابعالی و مدیریت محترم آن مجتمع به سبب حضور اثرگذار و متعهدانه، حمایت بی شائبه وهمدلی و همراهی اعضای ستاد بحران منطقه در راستای اتخاذ تصمیمات به هنگام وکار گشا تشکر و قدردانی می نماید.))
در ادامه نامه فرمانده اجرایی مدیریت بحران پتروشیمی منطقه پارس افزود: در راستای انتخاب مجموعه درمانی شرکت پتروشیمی جم به عنوان درمانگاه معین در سطح منطقه پتروشیمی نیز تشکر و قدردانی می نمایم.
جمشید سبزکار در این نامه با تقدیر از تلاش های خستگی ناپذیر مدیرعامل و مدیران شرکت پتروشیمی جم تصریح کرد: ((مجموعه پتروشیمی منطقه پارس، شما را مایه مباهات کشور عزیز و سبب اعتلای صنعت و منبع پیشرفت های روز افزون می داند.))
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۷:۰۱
روابط عمومی جم |
تعداد بازدید : ۹,۵۱۷
کد خبر : ۱,۰۲۲
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید