اخبار

بزرگداشت مقام معلم و جشن فارغ التحصیلی دانش آموزان مدرسه ایران زمین جم

بزرگداشت مقام معلم و جشن فارغ التحصیلی دانش آموزان مدرسه ایران زمین جم
سالروز بزرگداشت مقام معلم و جشن فارغ التحصیلی دانش آموزان مدرسه ایران زمین با حضور مدیران پتروشیمی جم وآموزش و پرورش منطقه عسلویه برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی پتروشیمی جم، سالروز بزرگداشت مقام معلم و جشن فارغ التحصیلی دانش آموزان مدرسه ایران زمین وابسته به شرکت پتروشیمی جم در سالن آمفی تئاتر سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس با حضور دانش آموزان مدرسه ایران زمین ، والدین دانش آموزان، مدیران آموزش و پرورش کنگان و عسلویه و تنی چند از مدیران شرکت پتروشیمی جم برگزار شد.
موسس و مدیر مدرسه ایران زمین ضمن تبریک روز معلم و تاکید بر لزوم توجه هرچه بیشتر به مقام معلم اظهار داشت: از زحمات با ارزش و مؤثر معلمان عزیزم در طول دوران تحصیلم تشکر می کنم چرا که اگر زحمات و آموخته ها و اندرز های آنها نبود من امروز نمی توانستم در این جایگاه قرار بگیرم و ایستادن در این جایگاه برای من افتخار بسیار بزرگی است که این را مدیون معلمانی بزرگ چون شما هستم .
محمد اندیک در ادامه با اشاره به شهادت ایت الله مطهری یادآور شد: جا دارد در این روز بزرگ از معلم راستین و دلسوز استاد شهید مرتضی مطهری یاد کنیم و بر روان پاک و روح بزرگش درود فرستیم که به مناسبت این بزرگ مرد فرزانه است که امروز را روز معلم نامیده اند روحش شاد و یادش گرامی باد .
در پایان این جشن از معلمان مدرسه ایران زمین و دانش آموزان نمونه با اهداء هدایا و تقدیرنامه از زحمات و تلاش های آنان تقدیر شد.
شایان ذکر است: در این جشن باشکوه گروه موسیقی ((نی مه)) با هنرمندی امیر میرشکاری خواننده توانای بوشهری و همچنین گروه کودک خاله بهناز  اجرای خود را به نمایش گذاشتند.
۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۶:۵۲
روابط عمومی جم |
تعداد بازدید : ۹,۹۶۵
کد خبر : ۱,۰۲۹
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید