اخبار

جشن بزرگ نیمه شعبان به میزبانی پتروشیمی جم برگزار شد

جشن بزرگ نیمه شعبان به میزبانی پتروشیمی جم برگزار شد
جشن باشکوه نیمه شعبان با حضور مدیران، کارکنان و خانواده های شرکت پتروشیمی جم، پلی پروپیلن جم و جم صنعتکاران برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی پتروشیمی جم شامگاه دیروز جشن باشکوهی به مناسبت میلاد منجی عالم بشریت حضرت مهدی موعد (عج) و سالروز آزاد سازی خرمشهر در مجتمع فرهنگی هنری شهرک پردیس جم با حضور مدیران، کارکنان و خانواده های شرکت پتروشیمی جم، پلی پروپیلن جم  وجم صنعتکاران در دو شب متوالی با اجرای برنامه های شاد و متنوع برگزار شد.
 مدیر عامل شرکت پتروشیمی جم با تبریک اعیاد شعبانیه و میلاد حضرت مهدی موعود (عج) اظهار داشت: نیمه شعبان عید انتظار و فرج آقایی است که برای نجات جهانیان به همراه حضرت عیسی مسیح ظهور می کند تا از راهنمایی های آنها بهرمند شویم و به آگاهی برسیم.
سید حسین میر افضلی در ادامه افزود: انتظار فرج اگر با روحیه، جوانمردی و مجاهدت حسینی آمیخته شود تضمین کننده راه سعادت کشور و جهانیان است.
ایشان با اشاره به سالروز آزاد سازی خرمشهر یادآور شد: سالروز آزادی خرمشهر را به خانواده های جوانانی که مردانه جنگیدند و جان خود را برای عزت اسلام و کشور عزیزمان فدا کردند تبریک عرض می کنم .
میر افضلی در ادامه گفت: انها حاضر شدند درخون خود بغلتند ولی اجازه ندهند یک وجب از خاک ایران به بیگانگان واگذار شود و برای همیشه در تاریخ ایران عزیز، ماندگار شدند.
وی ادامه داد: ما باید راه انها که از خود گذشتگی و دادن تمام هستی برای کشور عزیزمان است ادامه دهیم. کشور ما یکی از زیباترین و پرثروت ترین کشور های جهان است و باید قدر این نعمت ها را بدانیم.
مدیر عامل شرکت پتروشیمی جم با یادآوری نامگذاری سال 95 توسط رهبر معظم انقلاب تصریح کرد: امسال سال اقدام و عمل است و ما در راستای فرمایشات و رهنمود های مقام معظم رهبری باید تلاش کنیم در مجموعه بزرگ پتروشیمی جم گام های بزرگی برداریم.
میر افضلی با اشاره به اهداف بزرگ خانواده پتروشیمی جم اظهار داشت: ما در مسیری حرکت خود را شروع کرده ایم که پتروشیمی جم در اینده نزدیک به بزرگترین پتروشیمی در کشور و جهان تبدیل می شود و این آرزویی است واقعی و بر اساس معیار های علمی که انشاالله به آن جامعه عمل خواهیم پوشاند.
وی ادامه داد: فعالیت و کار کردن در شرکت پتروشیمی جم باعث سربلندی و افتخار است چرا که جم نگینی درخشان در کل صنایع کشور است لذا با خلاقیت، نوآوری، نشاط، تلاش و مسئولیت پذیری اهداف بزرگ این شرکت را محقق خواهیم ساخت.
ایشان در ادامه گفت: پتروشیمی جم در حال حاضر با شرکت های تابعه حدود3500 نفر را مشغول به کار کرده است همچنین حدود  150000 خانوار بازنشسته از طریق درامد های پتروشیمی جم  معاش زندگی خود را تامین می کنند.
وی در پایان اظهار امیدواری کرد با پروژه های توسعه ای که در پتروشیمی جم داریم این عدد دو تا سه برابر افزایش یابد.
۵ خرداد ۱۳۹۵ ۱۸:۱۲
روابط عمومی جم |
تعداد بازدید : ۲,۸۷۱
کد خبر : ۱,۰۳۳
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید