اخبار

اعطای گواهینامه و تندیس حمایت از حقوق مصرف کنندگان به پتروشیمی جم

اعطای گواهینامه و تندیس حمایت از حقوق مصرف کنندگان به پتروشیمی جم
نخستین همایش حمایت از حقوق مصرف کنندگان در بوشهر با اعطای گواهینامه رعایت حقوق مصرف کنندگان به شرکت پتروشیمی جم و تجلیل از این شرکت به کار خود پایان داد.
به گزارش روابط عمومی شرکت پتروشیمی جم، در این همایش که با حضور سید محمود نوابی معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و رئیس سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان برگزار شد، از شرکت پتروشیمی جم به عنوان  بنگاه  اقتصادی برتر استان بوشهر حامی حقوق مصرف کننده تجلیل شد.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر در این همایش اظهار داشت: هدف از اعطای گواهینامه رعایت حقوق مصرف کنندگان، افزایش انگیزه و حساسیت در تولیدکنندگان و صنوف ارائه دهندگان کالا و خدمات برای رعایت حقوق مصرف کنندگان است.
این مقام مسئول افزود: انتخاب و معرفی الگوهای موفق در راستای حمایت از حقوق مصرف کنندگان، سبب ایجاد تثبیت و تحکیم ساختار رقابتی سالم و واقعی و تشویق فعالیت های واحدهای تولیدی و خدماتی می شود.
وی افزود: ایجاد زنجیره ارزش در تولیدات، جذب سرمایه گذاران خارجی در قالب مشارکت تسهیل مقررات تجاری، توسعه کارآفرینی، رونق صادرات و تعهد بر صادرات محصول و سهم از بازارهای بیرونی و اتکا به فناوری از برنامه های جدی دولت پس از تحریم است.
۱۰ خرداد ۱۳۹۵ ۱۵:۰۰
روابط عمومی پتروشیمی جم |
تعداد بازدید : ۵,۱۱۸
کد خبر : ۱,۰۵۱
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید