اخبار

تجلیل از حراست پتروشیمی جم در همایش سالانه حراست پتروشیمی های کل کشور

تجلیل از حراست پتروشیمی جم در همایش سالانه حراست پتروشیمی های کل کشور
در همایش سالانه حراست پتروشیمی های کل کشور با حضور رئیس سازمان حراست نفت و رئیس حراست شرکت ملی صنایع پتروشیمی از حراست پتروشیمی جم به عنوان حراست برگزیده تجلیل شد
همایش سالانه روسای حراست های پتروشیمی کل کشور با حضور دکتر اصولی رئیس سازمان حراست نفت و بهشتی معاون سازمان حراست و رئیس حراست شرکت ملی صنایع پتروشیمی در شرکت پتروشیمی مبین برگزار شد.
بهشتی رئیس کل حراست شرکت ملی صنایع پتروشیمی در این همایش اظهار داشت: حفظ وحدت و همبستگی بین همه گروه¬ها در سازمان حراست از ملزومات می¬باشد و سازمان¬های خصوصی، نیمه خصوصی و دولتی همه اعضای یک خانواده بزرگ هستند.
رجب شرافت سرپرست حراست شرکت پتروشیمی جم در حاشیه این همایش تصریح کرد: این موفقیت را به مدیریت و خانواده بزرگ پتروشیمی جم تبریک عرض می کنم  و از مدیران و همکارانی که در این مهم مجموعه حراست را یاری رسانده اند کمال تشکر و قدردانی را دارم.
وی در ادامه گفت: انشأالله با حمایت مدیریت و مجموعه مدیران بتوانیم در عرصه امنیت وخدمت نماینده شایسته ای برای شرکت پتروشیمی جم باشیم. 
در پایان همایش معاون سازمان و حراست شرکت ملی صنایع پتروشیمی لوح تقدیری به پاس خدمات ارزنده سرپرست حراست شرکت پتروشیمی جم به رجب شرافت اعطا کرد.
۱۶ خرداد ۱۳۹۵ ۱۸:۴۰
روابط عمومی جم |
تعداد بازدید : ۶,۶۶۷
کد خبر : ۱,۰۵۲
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید