اخبار

مدیرعامل جدید شرکت ملی نفت ایران منصوب شد

مدیرعامل جدید شرکت ملی نفت ایران منصوب شد
علی کاردر به عنوان مدیرعامل جدید شرکت ملی نفت ایران منصوب شد.
به گزارش خبرنگار شانا، علی کاردر به عنوان مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران و عضو اصلی هیئت مدیره این شرکت منصوب شد.
بر پایه این گزارش، جلسه امروز (یکشنبه، ٢٣ خردادماه) هیئت مدیره شرکت ملی نفت ایران با حضور وزیر نفت تشکیل شد و اعضای اصلی هیئت مدیره برای دور جدید انتخاب شدند.
بر همین اساس، علی کاردر نیز که تا پیش از این معاون سرمایه گذاری و تامین منابع مالی شرکت ملی نفت ایران بود، به عنوان مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران و عضو اصلی هیئت مدیره این شرکت منصوب شده است.
بیژن زنگنه، وزیر نفت در احکام جداگانه ای، علی کاردر را به عنوان مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران و عضو اصلی هیئت مدیره این شرکت منصوب کرده است.
در حکم زنگنه خطاب به کاردر به منظور انتصاب وی به عنوان مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران آمده است: «با توجه به این که اعضای هیئت مدیره شرکت ملی نفت ایران در اجرای ماده ٥٠ قانون اساسنامه این شرکت مصوب ١٣٩٥/٠١/٢٣ کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی، شما را به عنوان مدیرعامل این شرکت پیشنهاد کرده اند، لذا بدینوسیله با استعانت از خداوند قادر متعال، به استناد اختیارات ناشی از ماده یاد شده، جنابعالی را به مدت ٢ سال به عنوان مدیرعامل این شرکت و معاون وزیر نفت منصوب می کنم.
انتظار بر این است که در تعامل سازنده با هیئت مدیره محترم شرکت و با جلب مشارکت همکاران محترم شرکت، با اتکال به ذات اقدس الهی، در اجرای طرحها و انجام فعالیتهای بسیار مهمی که بر عهده این شرکت به ویژه در اجرای سیاستهای اقتصاد مقاومتی گذارده شده موفق باشید». 
۲۴ خرداد ۱۳۹۵ ۱۶:۰۱
شانا |
تعداد بازدید : ۵,۰۰۱
کد خبر : ۱,۰۵۸
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید