اخبار

معاملات پلیمرها در ماه رمضان رونق گرفت

معاملات پلیمرها در ماه رمضان رونق گرفت
معاملات محصولات پلیمری در هفته ای که گذشت شرایطی مشابه با ٢ هفته پیش را دنبال کرد، به طوری که شمار زیادی از کالاها با استقبال خریداران معامله شد که در راس آنها محصولات پی وی سی قرار داشت.
به گزارش شانا به نقل از پایگاه خبری بورس کالای ایران، به گفته فعالان بازار، مشکلات تولید و عرضه پی وی سی ها و کمبود این کالاها در بازار داخل از دلایل رشد تقاضا برای این محصولات است.
به این ترتیب، بیشتر گریدهای عرضه شده با افزایش تقاضا در هفته گذشته روبرو شده و پی وی سی ها با رقابت از سوی معامله گران خریداری شدند.
پلی استایرنهای معمولی و مقاوم، پلی اتیلنهای سبک فیلم و همچنین برخی گریدهای پلی اتیلنهای ترفتالات و پلی استایرنهای انبساطی نیز در هفته ای که گذشت جذابیت داشت و از این رو با رقابت از سوی خریداران معامله شدند.
به گفته کارشناسان، با وجود قرار گرفتن در ماه رمضان، معاملات با رونق انجام می شود و این موضوع نشان می دهد که بازار محصولات پلیمری همچنان با تحرک روبروست.
با این حال معاملات پلیمرها در هفته ای که گذشت با تعادل برای پلی پروپیلنها، پلی اتیلنهای سنگین فیلم و تزریقی و همچنین پلی اتیلنهای سبک خطی دنبال شد.
به این ترتیب بیشتر معامله گران انتظار ندارند که در کوتاه مدت شاهد تغییرات بسیار زیادی در بازار محصولات پتروشیمی باشند.
۲۹ خرداد ۱۳۹۵ ۱۶:۵۱
َشانا |
تعداد بازدید : ۲,۵۷۷
کد خبر : ۱,۰۶۲
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید