اخبار

شرکت پتروشیمی جم با کسب 31 عنوان به مقام دوم دست یافت

شرکت پتروشیمی جم با کسب 31 عنوان به مقام دوم دست یافت
در مراسم تجلیل از قهرمانان و مدال آوران کارکنان شرکت‌های پتروشیمی منطقه پارس در سال 94 از پتروشیمی جم با کسب 31 عنوان در مسابقات سال 94 به عنوان مقام دومی در بین پتروشیمی های منطقه تجلیل شد.
به گزارش روابط عمومی پتروشیمی جم، مراسم تجلیل از قهرمانان و مدال آوران کارکنان شرکت‌های پتروشیمی منطقه پارس در سال 94 در خردادماه سال جاری در سالن همایش شرکت پایانه و مخازن برگزار شدکه شرکت پتروشیمی جم با کسب 31 عنوان در مسابقات برگزار شده در سال 94 به عنوان دومی دست یافت.
در ابتدای این مراسم که در سالن همایش پایانه‌ها و مخازن پتروشیمی برگزار شد، محمد صفائیان مدیرعامل شرکت عملیات غیر صنعتی پازارگاد درباره نقش و جایگاه ورزش در شرکت‌ها همچنین تاثیر ورزش در صنعت پتروشیمی سخن گفت.
در ادامه این مراسم که با حضور جمعی از مدیران و کارکنان شرکت‌های پتروشیمی منطقه پارس برگزار شد، ضمن تجلیل از تمامی مدال آوران و قهرمانان ورزشی شرکت‌های پتروشیمی، از شرکت‌های پتروشیمی نوری، جم و آریاساسول که در سال 94 بیشترین مقام قهرمانی را در مسابقات منطقه ای به دست آورده بودند و به ترتیب مقام‌های اول تا سوم را از آن خود کرده بودند با اهدا جایزه و لوح تقدیر، قدردانی شد.
همچنین در ادامه مراسم تجلیل از قهرمانان و مدال آوران کارکنان شرکت‌های پتروشیمی منطقه پارس که حسین توکلی ( قهرمان المپیک در رشته وزنه برداری)، محراب فاطمی و علی فاطمی مهمانان ویژه آن بودند، از تیم کوهنوردی شهرک پردیس جم برای صعود به قله هیمالیا و قله دماوند تجلیل شد و خانم سعیده غلامی برای قهرمانی در المپیک 2016روسیه در رشته موتای و تای بوکس و کسب دو مدال طلا برای کشور عزیزمان شایسته تقدیر و تشکر شناخته شد که با اهدا لوح تقدیر توسط محمد صفائیان از این بانوی ورزشکار قدردانی شد.
شایان ذکر است شرکت پتروشیمی جم در سال 1394 در بخش مسابقات ورزشی منطقه پارس صاحب 31 عنوان قهرمانی شده بود که این عناوین در المپیاد پیشکسوتان  5 عنوان، در المپیاد بانوان  11 عنوان، در المپیاد کارکنان  12 عنوان و المپیاد ساحلی 3 عنوان کسب گردید.


 

۱۳ تیر ۱۳۹۵ ۱۵:۰۱
روابط عمومی جم |
تعداد بازدید : ۸,۷۸۷
کد خبر : ۱,۰۷۵
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید