اخبار

پتروشیمی جم قهرمان هندبال جام رمضان

پتروشیمی جم قهرمان هندبال جام رمضان
مسابقات هندبال جام رمضان یادواره شهدای حرم با حضور هفت تیم و دردوگروه چهار و سه تیمی درسالن ورزشی امام خمینی (ره) کنگان برگزار شد که با قهرمانی پتروشیمی جم به پایان رسید.
به گزارش روابط عمومی پتروشیمی جم، مسابقات هندبال جام رمضان یادواره شهدای حرم با حضور هفت تیم و دردوگروه چهار و سه تیمی درسالن ورزشی امام خمینی (ره) کنگان برگزار شد.
در گروه ۱ این رقابت ها تیم های پتروشیمی جم، امید و پیشکسوتان کنگان و هیات هندبال جم (الف) و در گروه ۲ نیز تیم های پتروشیمی زاگرس، هیات هندبال کنگان و هیات هندبال جم (ب) حضور داشتند.
با برگزاری مسابقه های مرحله مقدماتی از گروه ۱ تیم هندبال امید کنگان و پتروشیمی جم و از گروه ۲ تیم های هیات هندبال کنگان و هیات هندبال جم (ب) به ترتیب به عنوان تیم های اول و دوم به مرحله نیمه نهایی راه یافتند. در مرحله نیمه نهایی تیم های امید کنگان و پتروشیمی جم با غلبه بر حریفان به فینال صعود کردند.
در دیدار رده بندی تیم هیات هندبال کنگان به دلیل حاضر نشدن حریف خود به عنوان سومی دست یافت و در بازی فینال نیز تیم پتروشیمی جم در یک دیدار نزدیک با نتیجه ۲۰ بر ۱۹ تیم امید کنگان را شکست داد و به عنوان قهرمانی رسید.
۱۲ تیر ۱۳۹۵ ۰۹:۲۲
روابط عمومی جم |
تعداد بازدید : ۹,۲۸۹
کد خبر : ۱,۰۸۱
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید