اخبار

درخشش افتخار آفرینان تیم شنا پتروشیمی جم در المپیاد ورزشی بانوان

درخشش افتخار آفرینان تیم شنا  پتروشیمی جم در المپیاد ورزشی بانوان
پریسا آرین فر با دو مدال طلا، ساینا حمید زاده با مدال نقره و پردیس کارگر با مدال برنز افتخارآفرینان شرکت پتروشیمی جم در المپاد ورزشی بانوان زیر 26 سال بودند.
به گزارش روابط عمومی پتروشیمی جم، چهارمین المپیاد ورزشی بانوان زیر 26 سال شرکت ملی صنایع پتروشیمی (سراسری کشوری وانتخابی نفت) به میزبانی عملیات غیر صنعتی در شهرستان همدان برگزار گردید و با افتخار آفرینی ورزشکاران تیم شنا پتروشیمی جم همراه بود. 
با توجه به حضور کامل تیم های حاضر در المپیاد که از آمادگی بسیار بالایی برخوردار بودند، تیم شنا پتروشیمی جم با برنامه ریزی مناسب توانست چهار مدال رنگارنگ این مسابقات را از آن خود کند.
 اعضای افتخارآفرین تیم شنا پتروشیمی جم را پریسا آرین فر در رده سنی 20_21 رشته کرال سینه و پروانه مقام اول، ساینا حمید زاده در رده سنی 18_19 رشته قورباغه مقام دوم و پردیس کارگر در رده سنی 12_13 رشته کرال سینه مقام سوم را از آن خود کردند.
اعضای تیم شنا پتروشیمی جم، خانم ها پریسا آرین فر، ساینا حمید زاده، پردیس کارگر، زهرا حمیدی آرانی و یکتا درج با مربیگری فاطمه سادات هاشمی در این دوره از مسابقات حضور داشتند.
امور ورزش ضمن تشکر از مدیریت محترم و تمامی افرادی که در اعزام این تیم نقش داشتند این افتخار آفرینی را به مدیریت محترم و کارکنان و خانواده های ایشان تبریک می گوید.
۱۲ اَمرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۰۳
روابط عمومی |
تعداد بازدید : ۹,۰۸۰
کد خبر : ۱,۰۹۴
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید