اخبار

طرح توسعه توانمندی و مهارت افزایی زنان روستایی با همکاری پتروشیمی جم در شهرستان کنگان

طرح توسعه توانمندی و مهارت افزایی زنان روستایی  با همکاری پتروشیمی جم در شهرستان کنگان
طرح توسعه توانمندی و مهارت افزایی زنان روستایی با همکاری پتروشیمی جم در شهرستان کنگان برگزار خواهد شد.
به گزارش روابط عمومی پتروشیمی جم، طرح توسعه توانمندی و مهارت افزایی زنان روستایی با مشارکت پتروشیمی جم و دهیاری های  شهرستان کنگان برگزار خواهد شد.
 سهیلا کوهستانی رئیس اداره بهزیستی شهرستان کنگان در این خصوص گفت: طرح توسعه توانمندی و مهارت افزایی زنان روستایی در راستای اقتصاد مقاومتی با هدف اشتغال برای زنان روستا و کمک به اقتصاد خانواده در روستاهای شهرستان کنگان با همکاری پتروشیمی جم و دهیاری ها انجام خواهد گرفت.
وی اضافه کرد: در این زمینه یک جلسه توجیهی با حضور دهیاران و شوراهای روستایی در محل فرمانداری شهرستان کنگان با حضور فرماندار و معاون سیاسی وی  و همچنین با حضور خانم دکتر خدابخش مسئول توسعه روستایی مناطق محروم کشور و زردشت نماینده پتروشیمی جم ، معاونت اشتغال و مشارکت های مردمی بهزیستی استان برگزار گردید .
کوهستانی خاطرنشان کرد: متعاقب این جلسه با هماهنگی و همکاری دهیاریها و شوراهای اسلامی روستایی برکه چوپان ، قلعه میان و شیرینو و همچنین مشارکت زنان روستا با صحبت های خانم دکتر خدابخش انجام شد. که در این نشست به بررسی ظرفیت ها و امکانات و مشکلات موجود در روستا به منظور تشکیل و راه اندازی صندوق خرد زنان روستایی پرداخته شد
۲۸ اَمرداد ۱۳۹۵ ۰۹:۴۲
روابط عمومی جم |
تعداد بازدید : ۱۱,۵۷۵
کد خبر : ۱,۱۰۹
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید