اخبار

درخشش کشتی گیران آزاد کار پتروشیمی جم در مسابقات قهرمانی کشوری

درخشش کشتی گیران آزاد کار پتروشیمی جم در مسابقات قهرمانی کشوری
سی و ششمین دوره مسابقات کشتی آزاد قهرمانی کارگران کشور با قهرمانی احسان امینی و مقام سومی سعید امیری از خانواده پتروشیمی جم به پایان رسید.
به گزارش روابط عمومی پتروشیمی جم به نقل از سایت فدراسیون ورزش کارگری، سی و ششمین دوره مسابقات کشتی آزاد قهرمانی کارگران کشور که با شرکت 250 کشتی گیر از 26 استان کشور در سالن ورزشی دانشگاه کاشان برگزار شد.
 بر اساس این گزارش این دوره از مسابقات با قهرمانی تیم شهرداری تهران به پایان رسید و تیم‌های مازندران و خراسان رضوی رتبه های دوم و سوم این رقابت ها را به خود اختصاص دادند. 
در این رقابت‌ها آقایان احسان امینی و سعید امیری از ورزشکاران پتروشیمی جم در قالب تیم استان بوشهر در مسابقات شرکت کردند که در وزن ۷۴ کیلوگرم احسان امینی مقام اول و سعید امیری در وزن 125 کیلوگرم مقام سوم مشترک را کسب نمودند.
گفتنی است روز اول این رقابت ها علاوه بر انجام دیدارهای چهار وزن اول و فینال و رده بندی با برگزاری مراسم افتتاحیه و رژه تیم های میهمان نیز همراه بود که از جمله میهمانان این آیین و اهدا کنندگان مدال به نفرات برتر اول تا سوم مسابقات میتوان به محمدرضا طالقانی (پیشکسوت کشتی و رئیس سابق فدراسیون کشتی)، عباس حاج کناری( ملی پوش سابق کشتی ایران)، سید امیر حسینی( رییس فدراسیون ورزش کارگری کشور)، دکتر حمیدرضا مؤمنیان (معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه کاشان)، حسین حیدریان(رییس شورای اسلامی شهر)، محمدجواد سلامیان زاده (ریاست اداره ورزش و جوانان شهرستان کاشان)، مسعود خاندایی( معاون برنامه ریزی فرمانداری ویژه کاشان)، جواد شیرانی( رییس هیأت ورزش کارگران استان اصفهان)، حسن حمیدی( پیشکسوت کشتی، عضو هیئت رییسه فدراسیون و رئیس انجمن کشتی کارگران کشور)، فاطمه حسیبی(مدیرعامل باشگاه ورزشی باریج اسانس) و رئسای هیأت های ورزشی شهرستان کاشان اشاره کرد.
شایان ذکر است بر اساس ایین نامه، ورزشکاران حاضر در مسابقات کارگری کشور باید در قالب تیم استان حضور یابند از این رو احسان امینی و سعید امیری از تیم پتروشیمی جم در قالب تیم کارگری استان بوشهر حضور یافتند.

 

 

 

۲۹ شهریور ۱۳۹۵ ۱۶:۴۵
روابط عمومی جم |
تعداد بازدید : ۵,۶۴۱
کد خبر : ۱,۱۳۳
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید