اخبار

جشن مهر جم در پردیس جم

جشن مهر جم در پردیس جم
جشن باشکوهی به مناسبت اول مهر و بازگشایی مدارس با حضور مدیر عامل و خانواده های کارکنان در شهرک پردیس جم با هنرنمایی گروه های مختلف هنری به مدت دو شب برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی پتروشیمی جم، جشن باشکوهی به مناسبت اول مهر و بازگشایی مدارس با عنوان ((جشن مهر)) شامگاه دیروز در شهرک پردیس جم با حضور کارکنان و خانواده های آنها همچنین مدیر عامل شرکت پتروشیمی جم و جم صنعتکاران برگزار شد.
مدیرعامل شرکت پتروشیمی جم ضمن گرامیداشت آغاز سال تحصیلی فرزندان کارکنان یادآور شد: چندین پروژه مهم از جمله  ایجاد زیر ساخت های آموزشی و تحصیلی با استانداردهای بالا همچنین تاسیس مراکز بهداشتی و درمانی در منطقه جهت بهره مندی خانواده های شاغل و مردم منطقه در دستور کار داریم.
مهندس میر افضلی با اشاره به شرایط آب و هوایی منطقه خاطر نشان کرد: این خدمات در یک بازه زمانی  5 ساله قابل اجرا و به بهره برداری خواهد بود و تاثیر شگرف در ایجاد انگیزه خانواده ها خواهد داشت.
عضو هیئت مدیره شرکت پتروشیمی جم در ادامه سخنان خود به اهمیت و لزوم همکاری کمیته راهبردی منطقه جهت مشارک و سرمایه گذاری در بخش زیر ساخت های فرهنگی و درمانی منطقه تاکید داشت.
وی در پایان با یادآوری هفته دفاع مقدس و دلاوری ها و رشادت های رزمندگان اسلام یاد و خاطره شهدا، جانبازان و ایثارگران 8 سال جنگ تحمیلی را گرامی داشت. 
این جشن با استقبال خانواده های کارکنان تا پاسی از شب با هنرنمایی گروه سون و اجرای مجری توانای صدا و سیما علی مرادی همچنین تقلید صدای ساسان کریمی ادامه داشت.
۸ مهر ۱۳۹۵ ۱۰:۰۵
روابط عمومی جم |
تعداد بازدید : ۷,۱۱۵
کد خبر : ۱,۱۳۵
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید