اخبار

افتخار آفرینی نماینده پتروشیمی جم در المپیاد کارگران کشور

افتخار آفرینی نماینده پتروشیمی جم در المپیاد کارگران کشور
احمد فرود نماینده شایسته پتروشیمی جم مقام سوم مسابقات المپیاد کارگران کشور در رشته دومیدانی ماده 6000 متر را بدست آورد.
به گزارش روابط عمومی پتروشیمی جم، در ادامه مسابقات ورزشی المپیاد کارگران کشور و در رشته دو ومیدانی که در کرمانشاه برگزار گردید آقای احمد فرود نماینده پتروشیمی جم که در قالب تیم استان بوشهر در این مسابقات شرکت کرده بود مدال برنز مسابقات را در ماده ۶۰۰۰ متر کسب نمود.
به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون ورزش کارگری، مسابقات دو و میدانی قهرمانی کارگران کشور، گرامیداشت هفته تعاون با شرکت 108 دونده در بخش آقایان از  پنجشنبه 18 شهریورماه در سنقر کرمانشاه برگزار و با معرفی تیم ها و نفرات برتر به پایان رسید.
 در این دوره از مسابقات 23 تیم در بخش آقایان از استان های کرمانشاه الف و ب، آذربایجان شرقی، کهکیلویه و بویراحمد، بوشهر، زنجان، ایلام، سمنان، کردستان، مرکزی، خراسان شمالی، خوزستان، البرز، اردبیل، خراسان جنوبی، خراسان رضوی، یزد، کرمان، همدان، اصفهان، تهران، آذربایجان غربی و قزوین در مواد 100 متر، 400 متر، 800 متر، 3000 متر، شش کیلومتر جاده، پرتاب وزنه و پرتاب دیسک حضور داشتند که در نهایت تیم های آذربایجان شرقی با 48 امتیاز، پلیمر کرمانشاه با 46 امتیاز، لرستان با 31 امتیاز، اصفهان با 19 امتیاز و بوشهر با 18 امتیاز به ترتیب مقام های اول تا پنجم تیمی این رقابت ها را به دست آوردند.
همچنین در بخش انفرادی این رقابت ها نتایج ذیل بدست آمد:
در دوی 400 متر سجاد زارعی از لرستان، امید نجف پور از آذربایجان شرقی و علی قاسمی از بوشهر در رده اول تا سوم رقابت ها قرار گرفتند.
در دوی 6 کیلومتر جاده همایون همتی از پلیمر کرمانشاه، رحیم دیبائی از آذربایجان شرقی، احمد فرود از پتروشیمی جم اعزامی از بوشهر حائز عناوین برتر شدند.

۱۷ مهر ۱۳۹۵ ۱۱:۰۲
روابط عمومی جم |
تعداد بازدید : ۶,۲۴۸
کد خبر : ۱,۱۴۲
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید