اخبار

درخشش احمد فرود نماینده پتروشیمی جم در لیگ دومیدانی کشور

درخشش احمد فرود نماینده پتروشیمی جم در لیگ دومیدانی کشور
احمد فرود نماینده پتروشیمی جم که در قالب تیم نفت تهران در این مسابقات شرکت کرد، مدال نقره این دوره از مسابقات را در ماده 3۰۰۰ متر با مانع کسب نمود.
مرحله سوم و پایانی بیستمین دوره لیگ دو و میدانی کشور با درخشش احمد فرود نماینده پتروشیمی جم که در قالب تیم نفت تهران در این مسابقات شرکت نمود، مدال نقره این دوره از این رقابت ها را در ماده 3۰۰۰ متر با مانع از آن خود کرد.
احمد فرود نماینده شایسته پتروشیمی جم در مرحله اول و دوم لیگ نیز به مقام نایب قهرمانی ماده 3000 متر با مانع دست پیدا کرده بود.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون دو و میدانی کشور، مرحله نهایی بیستمین دوره مسابقات دو و میدانی لیگ آقایان که با حضور ورزشکاران مطرح کشوری در قالب تیم های باشگاهی و استانی مهر ماه سال جاری  در ورزشگاه آفتاب انقلاب تهران برگزار شد، با قهرمانی تیم نفت تهران به پایان رسید.
باشگاه نفت تهران با به خدمت گرفتن قهرمانان دو و میدانی کشور، طی سه مرحله رقابت در مسابقات لیگ کشور با کسب 629 امتیاز بر سکوی نخست ایستاد و تیم ذوب آهن اصفهان با کسب 534 امتیاز نایب قهرمان شد و نیروی زمینی ارتش نیز با 361 امتیاز به مقام سومی دست یافت.
وزشکاران مدال آور در رشته3000 متر بامانع به همراه ثبت رکورد آنها به شرح زیر می باشد:
1- حسین کیهانی - نفت تهران - 8:54:33 دقیقه
2- احمد فرود - نفت تهران - 9:15:39 دقیقه
3- بهزاد مصطفوی - ذوب آهن اصفهان - 9:18:32 دقیقه

۱۶ آبان ۱۳۹۵ ۱۳:۰۹
روابط عمومی پتروشیمی جم |
تعداد بازدید : ۶,۴۲۵
کد خبر : ۱,۱۵۶
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید