اخبار

افتخارآفرینان پتروشیمی جم به عضویت تیم ملی درآمدند

افتخارآفرینان پتروشیمی جم به عضویت تیم ملی درآمدند
نمایندگان شایسته پتروشیمی جم در مسابقات کشتی آزاد و فرنگی قهرمانی کشور مقام اول و دوم وزن های 97 و 125 کیلوگرم را از آن خود کردند و با کسب مدال طلا و نقره بهد عضویت تیم ملی در آمدند.
به گزارش روابط عمومی پتروشیمی جم، مسابقات کشتی آزاد و فرنگی قهرمانی کشور در گروه ج مسابقات  با شرکت 12 استان در شیراز و از تاریخ 20 لغایت 22 آبانماه با حضور 113 کشتی گیر و در 5 دور برگزار شد که ورزشکاران شرکت پتروشیمی جم در قالب تیم استان بوشهر مدال های طلا و نقره دو وزن را از آن خود کردند.
در مسابقات کشتی آزاد قهرمانی کشور که در مجموع با 216 مسابقه کشتی و در 5 دور پیاپی برگزار شد نمایندگان شایسته پتروشیمی جم که در قالب تیم استان بوشهر در این مسابقات شرکت کرده بودند بار دیگر باعث افتخار پتروشیمی جم شدند و مقام  اول و دوم وزن های 97 و 125 کیلوگرم را از آن خود کردند.
بر اساس این گزارش: در مسابقات کشتی آزاد احسان امینی در وزن 97 کیلوگرم  با اقتدار کامل و با غلبه بر تمامی حریفان موفق شد به مدال طلا این دوره از مسابقات دست یابد و به اردوی تیم ملی راه یابد.
دیگر نماینده شایسته پتروشیمی جم در وزن 125 کیلوگرم کشتی آزاد سعید امیری بود که با شایستگی و با غلبه بر تمامی حریفان مستقیم و به علت امتیاز فنی کمتر نسبت به یکی از رقیبان به مدال نقره این این دوره از مسابقات دست یافت و با توجه به دعوت از نفرات اول تا سوم مسابقات به اردوی تیم ملی، این نماینده شایسته پتروشیمی جم نیز پس از تایید کمیته فنی تیم ملی به اردوی تیم ملی کشتی راه یافت.
شایان ذکر است دیگر نماینده ورزشکار پتروشیمی جم داوود گیل نیرنگ که در کشتی فرنگی این دوره از مسابقات حضور داشت با دعوت سرمربی تیم ملی به عضویت کادر فنی تیم ملی کشتی فرنگی به عنوان یکی از مربیان این تیم در آمد
روابط عمومی و امور ورزش پتروشیمی جم ضمن عرض تبریک به این عزیزان در ادامه راه و تیم ملی برای ایشان آرزوی موفقیت دارد.
۲۲ آبان ۱۳۹۵ ۱۶:۲۹
روابط عمومی جم |
تعداد بازدید : ۸,۱۹۹
کد خبر : ۱,۱۵۸
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید