اخبار

قهرمانی تیم شطرنج پتروشیمی جم در دهمین دوره مسابقات صنعت پتروشیمی

قهرمانی تیم شطرنج پتروشیمی جم در دهمین دوره مسابقات صنعت پتروشیمی
تیم شطرنج پتروشیمی جم توانست از عنوان قهرمانی سال قبل خود دفاع کند و بار دیگر افتخاری برای شرکت پتروشیمی جم کسب نماید.
به گزارش روابط عمومی پتروشیمی جم، تیم شطرنج پتروشیمی جم با ترکیب محمد چمسار چمنی، امید بشیری نیا، مصطفی مقدم، مصطفی محمد آبادی، بهرام کیانی و اسماعیل مُکاری نژاد به سرپرستی حمید نوروزی رئیس امور ورزش پتروشیمی جم به مسابقات صنایع پتروشیمی اعزام شد که این مسابقات به میزبانی پتروشیمی شازند در مجتمع اقامتی توسکا شهر نوشهر برگزار گردید. 
در این رقابتهای سخت و فشرده تیم قدرتمند پترشیمی جم توانست از عنوان قهرمانی دوره گذشته خود دفاع کند و مجددا با درخشش شطرنج بازان خود مقام نخست را با کسب 21.5 امتیاز کسب نماید. 
در این رقابتها که با استقبال بی سابقه شرکتهای پتروشیمی کشور با حضور 13 تیم رقم خورد تیم هایی از شرکتهای بندرامام، مارون، بی ستون، پایانه ها و مخازن، بو علی سینا، سازمان منطقه ویژه، برزویه نوری، امیرکبیر، شازند، شهید تندگویان، فجر، تبریز به همراه تیم پتروشیمی جم حضور داشتند.
این مسابقات به روش سویسی و در هفت دور برگزار شد که پس از تیم جم که جام را مجددا به خانه برد تیم های بندر امام و مارون در جایگاههای دوم و سوم قرار گرفتند.
در این مسابقات شگفتی دیگری نیز رقم خورد که کسب سه عنوان قهرمانی میز توسط غیور مردان تیم پتروشیمی جم بود؛ آقایان محمد چمسار چمنی، امید بشیری نیا و بهرام کیانی به ترتیب بر روی میز 1، میز 2 و میز پنجم رقابتها افتخار افرینی کردند.

۲۳ آبان ۱۳۹۵ ۱۳:۵۱
روابط عمومی جم |
تعداد بازدید : ۹,۶۴۷
کد خبر : ۱,۱۵۹
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید