اخبار

حضور نماینده ولی فقیه و امام جمعه عسلویه در مجتمع پتروشیمی جم

حضور نماینده ولی فقیه و امام جمعه عسلویه در مجتمع پتروشیمی جم
در آستانه فرا رسیدن اربعین سید سالار شهیدان، امام جمعه و نماینده ولی فقیه شهرستان عسلویه به دعوت پتروشیمی جم با حضور در بین کارکنان این شرکت به ایراد سخنرانی پرداخت.
به گزارش روابط عمومی پتروشیمی جم، امام جمعه و نماینده ولی فقیه شهرستان عسلویه در آستانه فرا رسیدن اربعین حسینی امروز ظهر در شبستان امام حسن مجتبی(ع) پتروشیمی جم، نماز ظهر و عصر را اقامه کرد.
حجت السلام و المسلمین هاشمی نژاد بین نماز ظهر و عصر در جمع نمازگزاران به ایراد سخن پرداخت و با اشاره به اهمیت واقعه عاشورا افزودند: ائمه اطهار همگی نور واحد هستند و کشتی نجات امام حسین ما را زودتر به ساحل سعادت خواهد رساند.
وی با پرداختن به روایتی از حضرت محمد (ص) گفت: همانطور که پیامبر اعظم، حضرت فاطمه (س) را ام ابیها خطاب می کردند به شرح این فرمایش که : حسین از من است و من از حسین هستم، پرداختند.
نماینده ولی فقیه در شهرستان عسلویه همچنین افزودند: بقاء ارزش ها و دین اسلام وابسته به قیام امام حسین (ع) است و به آثار گریه کردن بر امام حسین (ع) اشاره نمودند.
در پایان مداح اهلبیت حاج مسلم رضایی با صدای دلنشین و حزین خود شور خاصی به مراسم بخشید و مورد استقبال نمازگزاران قرار گرفت.
۲۳ آبان ۱۳۹۵ ۱۶:۳۹
روابط عمومی پتروشیمی جم |
تعداد بازدید : ۹,۳۳۷
کد خبر : ۱,۱۶۰
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید