اخبار

دکتر آذین رئیس بنیاد نخبگان استان بوشهردر همایش پتروشیمی و انرژی پتروشیمی جم

دکتر آذین رئیس بنیاد نخبگان استان بوشهردر همایش پتروشیمی و انرژی پتروشیمی جم
سمینار پتروشیمی و انرژی با همکاری بنیاد نخبگان استان بوشهر، انجمن مهندسی شیمی ایران و دانشگاه خلیج فارس به میزبانی شرکت پتروشیمی جم برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی پتروشیمی جم  در همایش پتروشیمی و انرژی که به میزبانی پتروشیمی جم و همکاری بنیاد نخبگان استان بوشهر، انجمن مهندسی شیمی ایران و دانشگاه خلیج فارس  صبح امروز در سالن اپادانا شرکت پتروشیمی جم در منطقه عسلویه برگزار شد.
  دکتر آذین رئیس بنیاد نخبگان استان بوشهردر این همایش  با اشاره به  سیاست های کلی نظام درخصوص حوزه پتروشیمی وانرژی گفت:هسته ها و شرکت های دانش بنیان و تیم های نوآور نخبگان لازم است  برنامه ها و جهت اجرای این سیاست ها را دنبال کنند. ایشان با اشاره به سخنان مدیرعامل پترذوشیمی جم از اینکه یکی از بزرگترین شرکت های پتروشیمی می خواهد روزی در خصوص انرژی خورشیدی سرمایه گذاری کند ابراز خرسندی کرد.
ایشان ضمن تشکر از مدیریت شرکت پتروشیمی جم از برگزاری  این همایشها  گفت با برگزاری اینگونه همایشها از ظرفیت های وجود نخبگان و استعدادهای برتر و اینکه چه اندازه  دانشگاه و شرکت های دانش بنیان با صنعت آشنا هستند و صنعت چه اندازه از ظرفیت دانشگاه و شرکت های دانشی اطلاع دارد یکی از راه ها برگزاری همین همایش هاست. تورهای صنعتی و بازدیدهای صنعتی باعث شناخت ما از صنعت می شود و در این سمینارها ست که  به ادبیات مشترک می رسیم و به دنبال آن باید شرکت های دانش بنیان را به سمت تامین نیازهای فناورانه صنعت سوق دهیم. ما یک مزیت خدادادی داریم به نام نفت و باید با ظرفیت آن به سمت تولید انرژی های نوظهور برویم. 
۱۱ بهمن ۱۳۹۵ ۱۵:۴۸
روابط عمومی جم |
تعداد بازدید : ۴,۷۴۹
کد خبر : ۱,۲۰۹
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید