اخبار

کسب مقام سوم تیم فوتسال شرکت پتروشیمی جم

کسب مقام سوم تیم فوتسال شرکت پتروشیمی جم
تیم فوتسال پتروشیمی جم در اولین المپیاد فرهنگی ورزشی دهه فجر سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس با حضور تیم های قدرتمند و آماده به مقام ارزشمند سومی این دوره از مسابقات دست یافت.
به گزارش روابط عمومی شرکت پتروشیمی جم، اولین دوره المپیاد فرهنگی ورزشی دهه فجر سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس بهمن ماه امسال در رشته های ورزشی مختلف در مجموعه ورزشی خلیج نایبند برگزار شد.
در مسابقات فوتسال این دوره، دو گروه پنج تیمی و با حضور تیم های منطقه ویژه و به میزبانی سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس به مدت 10 روز در مجموعه وررزشی خلیج نایبند برگزار شد.
این دوره ازمسابقات که با حضور تیم های قدر و آماده برگزار می شد تیم فوتسال پتروشیمی جم توانست مقام سوم این دوره را از آن خود کند.
در مرحله گروهی تیم پتروشیمی جم با انجام چهار بازی و کسب سه برد به عنوان تیم دوم وارد مرحله نیمه نهایی شد که در این مرحله مقابل تیم قدرتمند پتروشیمی پردیس قرار گرفت و به علت مصدومیت چند تن از بازیکنان، با شکست به دیدار رده بندی راه یافت. 
در دیدار رده بندی، تیم منطقه ویژه میزبان مسابقات را شکست داد و به مقام ارزشمند سوم این دوره از مسابقات دست یافت. در دیدار فینال تیم آماده پتروشیمی پردیس با غلبه بر مجتمع گاز پارس جنوبی به مقام قهرمانی رسید.
اعضای افتخار آفرین تیم فوتسال پتروشیمی جم را 1-سیدمحمد جعفرسجادی 2-مجتبی مرادی 3-حبیب سلیمان شعار 4-مصطفی خاکسار 5-اسماعیل قاسمی 6-نوید قائدی 7-حسین زائری 8-مجید اصل افکار 9-جواد صفری 10-بهنام رادمنش 11-مسعود ارجمند 12-حمید نوروزی تشکیل می دادند.
شایان ذکر است مراسم اختتامیه در نیمه دوم بهمن ماه با حضور ورزشکاران سرشناس، از جمله آرش میراسماعیلی قهرمان سابق تیم ملی جودو و مدیران منطقه ویژه پارس جنوبی برگزار گردید و از تیم های مقام آور تقدیر به عمل آمد.
نتایج  تیم فوتسال پتروشیمی جم  در این دوره از مسابقات به شرح ذیل می باشد:
پتوشیمی جم 6 -پایانه ها و مخازن  0
پتروشیمی جم 2 -منطقه ویژه الف 0
پتروشیمی جم 4 -پتروشیمی آریاساسول 3
پتروشیمی جم 1-شرکت گاز 2
پتروشیمی جم:1-پتروشیمی پردیس 5
پتروشیمی جم 3 -منطقه ویژه ب 1

 

 

۲۵ بهمن ۱۳۹۵ ۱۳:۳۳
روابط عمومی جم |
تعداد بازدید : ۲,۵۵۶
کد خبر : ۱,۲۲۷
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید