اخبار

یازدهمین کنفرانس تخصصی پایش وضعیت و عیب یابی در پتروشیمی جم

یازدهمین کنفرانس تخصصی پایش وضعیت و عیب یابی در پتروشیمی جم
یازدهمین کنفرانس تخصصی پایش وضعیت و عیب یابی صبح امروز با حضور متخصصان داخلی و خارجی در حوزه پایش وضعیت و عیب یابی در سالن آپادانا شرکت پتروشیمی جم گشایش یافت.
 به گزارش روابط عمومی شرکت پتروشیمی جم، یازدهمین کنفرانس تخصصی پایش وضعیت و عیب یابی در سالن آپادانا پتروشیمی جم با حضور شرکت های داخلی و خارجی فعال در این حوزه، اساتید و دانشجویان سراسر کشور صبح امروز به مدت دو روز آغاز به کار کرد.
مهندس علی اکبر حسینی دبیر کنفرانس با اشاره به اهمیت برگزاری این کنفرانس ها در کشور و منطقه های صنعتی اهداف این همایش را به شرح زیر احصا کرد:
1_ توسعه فرهنگ و دانش فنی نگهداری و تعمیر بر مبنای وضعیت
2_ معرفی روش های نوین پایش وضعیت و کاربرد آن در صنایع
3_ بکارگیری روش های مختلف عیب یابی
4_ ارتقای دانش پایش وضعیت و نگهداری و تعمیر پیش بینانه 
5_ تبادل تجارب در بخش های صنعتی و دانشگاهی 
 این کنفرانس دو روزه به همت شرکت پتروشیمی جم، دانشگاه صنعتی شریف، دانشگاه صنعت نفت و انجمن نگهداری و تعمیرات ایران با همکاری شرکت زیمنس، خدمات مهندسی استاک، البرز تدبیرکاران، پارسی تک، مهندسی ارتعاشات بهروش، تجهیزات آزمونهای غیر مخرب پیشرفته، پرس صانکو، مدیریت تولید برق شازند، مدیریت تولید برق شهید رجایی، فولاد خوزستان، فاتح صنعت و وزارت علوم کیمیا برگزار می شود.
در حاشیه کنفرانس شرکت های مختلف داخلی و خارجی آخرین دستاورد های خود را در حوزه پایش وضعیت و عیب یابی در معرض دید شرکت کنندگان این کنفراس قرار می دهند.
۲ اسفند ۱۳۹۵ ۱۵:۱۴
روابط عمومی پتروشیمی جم |
تعداد بازدید : ۱,۱۷۶
کد خبر : ۱,۲۳۲
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید