اخبار

جایزه5ستاره تعالی صنعت پتروشیمی به پتروشیمی جم اهدا شد

جایزه5ستاره تعالی صنعت پتروشیمی به پتروشیمی جم اهدا شد
هفتمین جشنواره جایزه تعالی صنعت پتروشیمی با شعار سازمان سرآمد، تجلی تفکر پویا در محل هتل المپیک تهران برگزار شد و جایزه ملی 5 ستاره تعالی سازمانی صنعت پتروشیمی به مهندس حسین میرافضلی مدیرعامل شرکت پتروشیمی جم اهدا شد که مصطفی ملکوتی مدیرتعالی سازمانی پتروشیمی جم به نمایندگی از مدیرعامل این شرکت تقدیرنامه فوق را دریافت کرد.
به گزارش روابط عمومی پتروشیمی جم ،در این همایش که با حضور معاونین وزارت نفت مدیران عامل شرکت های پتروشیمی و دیگر مدیران مدل تعالی سازمانی برگزار شد ، شرکت پتروشیمی جم توانست با ارتقای عملکرد سازمانی خود طی یکسال گذشته یک رتبه بالاتر را نسبت به سال94 کسب کند و موفق به دریافت تقدیرنامه 5ستاره جایزه تعالی صنعت پتروشیمی شد.این جایزه بر پایه ارزیابی عملکرد سال 95 شرکت پتروشیمی جم توسط ارزیابان دبیرخانه جایزه تعالی صنعت پتروشیمی به این شرکت تعلق گرفت.
در هفتمین دوره جشنواره جایزه تعالی صنعت پتروشیمی ۹۲ شرکت حضور داشتند که ۳۵ شرکت از صنعت پتروشیمی، ۳۵ شرکت پیمانکار، ۱۰طرح و ۱۲ شرکت از زیر مجموعه وزارت نفت هستند که به خواست خود متقاضی شرکت در جایزه شدند. همچنین ۲۲۱ نفر ارزیاب در این دوره با جشنواره همکاری داشتند که ۱۰۰ نفر آنها از بیرون صنعت پتروشیمی و۱۰۰ نفر از داخل صنعت و ۲۰ نفر به صورت آموزشی فعالیت های شرکت کنندگان را ارزیابی کردند.
گفتنی است، جایزه تعالی صنعت پتروشیمی، از سال ۱۳۸۹ شکل گرفت تا شرکت های فعال در صنعت پتروشیمی و حوزه های مرتبط با این صنعت، مورد ارزیابی قرار گیرند. در این ارزیابی، فعالیت‌های شرکتها از نظر رهبری، استراتژی منابع انسانی، تامین منابع فرآیندها و خدمات بررسی می‌شود و سپس به شرکتهای برگزیده، تقدیرنامه های  ۲ تا ۵ ستاره و همچنین تندیس های بلورین، سیمین و زرین تعلق می گیرد .
 
۱۰ اسفند ۱۳۹۵ ۱۶:۴۵
روابط عمومی پتروشیمی جم |
تعداد بازدید : ۵,۱۲۹
کد خبر : ۱,۲۵۰
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید