اخبار

ساخت منزل مسکونی مددجویان کمیته امداد توسط شرکت پتروشیمی جم

ساخت منزل مسکونی مددجویان کمیته امداد توسط شرکت پتروشیمی جم
ساخت و بهره برداری از منزل مسکونی برای مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان کنگان توسط خیریه شرکت پتروشیمی جم در شهر کنگان انجام شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت پتروشیمی جم، مراسمی با عنوان جشن تولد مددجویان کمیته امام خمینی (ره) شهرستان کنگان با حضور جمعی از مدیران شرکت پتروشیمی جم، معاون سیاسی فرماندار کنگان و قائم مقام مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان بوشهر بعد از ظهر امروز در سالن اجتماعات دانشگاه پیام نور کنگان برگزار شد.
قائم مقام مدیرکل کمیته امداد امام خیمنی (ره) استان بوشهر بابیان اقدامات کمیته امداد از بدو تاسیس اظهار داشت: کمیته امداد یک سازمان مردم نهاد بزرگ و در نوع خود کم نظیر است. 
در ادامه این مراسم باشکوه رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان کنگان با اشاره به کمک های شرکت پتروشیمی جم در چند سال اخیر تصریح کرد: شرکت پتروشیمی جم و شرکت های دیگر مستقر در منطقه پارس جنوبی ارتباط خوبی با مجموعه کمیته امداد داشته اند و جای تقدیر و تشکر دارد که مدیرانی با روحی بلند در این حوزه فعال هستند.
برگزاری مسابقه، مراسم برش کیک، اهدای هدیه به همه کودکان شرکت کننده در مراسم، اجرای برنامه های هنری شاد برای کودکان از وی‍‍‍ژه برنامه های اجرا شده در این مراسم بود.
در پایان با حضور مسئولین حاضر در جلسه منزل مسکونی که به همت خیریه پتروشیمی جم با اعتباری بالغ بر بیش از 40 میلیون تومان افتتاح شد به یکی از مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان کنگان تحویل داده شد.

 

۱۷ اسفند ۱۳۹۵ ۱۸:۳۷
روابط عمومی پتروشیمی جم |
تعداد بازدید : ۲,۷۷۱
کد خبر : ۱,۲۵۴
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید