اخبار

میر افضلی: پتروشیمی جم باید برای اشتغال زائی و درآمد زایی زاینده باشد

میر افضلی: پتروشیمی جم باید برای اشتغال زائی و درآمد زایی زاینده باشد
مدیر عامل شرکت پتروشیمی جم در جمع مدیران واحد های مجتمع پتروشیمی جم در اولین جلسه صبحگاهی سال 96: پتروشیمی جم باید برای اشتغال زائی و درآمد زایی زاینده باشد و این کار با همدلی، همت و جسارت امکان پذیر است.
به گزارش روابط عمومی شرکت پتروشیمی جم، سید حسین میر افضلی صبح امروز در اولین جلسه صبحگاهی سال 96 با حضور مدیران شرکت در سالن کنفرانس مجتمع ضمن تبریک سال نو عنوان کرد: سال 1396 سالی همراه با نشاط و سربلندی در حوزه کاری برای همه آرزومندم.
مدیر عامل شرکت پتروشیمی جم در ادامه با تاکید بر حضور در انتخابات تصریح کرد: این سال برای کشور مهم تلقی می شود از این جهت که انتخابات ریاست جمهوری را در پیش داریم و رای ما سرنوشت ساز است از این رو بدترین کار ممکن عدم شرکت در انتخابات است و باید توجه داشته باشیم با شناخت واقعیت ها، فرهیختگان انتخاب شوند و همه را باید تشویق کنیم تا با رای دادن، مسیر توسعه کشور با سرعت بیشتری حرکت کند.
وی در ادامه گفت: ملت ما مستحق امکانات بیشتری است ولی برای بهره گیری از امکانات وافر خدادادی فاصله زیادی داریم در صورتی که در حوزه نفت و پتروشیمی امکانات ویژه ای در کشور وجود دارد.
عضو هیئت مدیره شرکت پتروشیمی جم با اشاره به انرژی های جدید و پتانسیل بالای کشور در این زمینه خاطر نشان کرد: ما در انرژی اتمی، خورشیدی، دریا و ... جایگاه ویژه ای داریم ولی فاصله ما تارسیدن به مطلوب زیاد است و با همت و تلاش مضاعف می توانیم به جایگاه اصلی خود برسیم.
میر افضلی در ادامه یادآور شد: هر رای ما در انتخابات نقطه عزت و سربلندی نظام ما است و مستقیما در زندگی ما موثر است و این رای می تواند فقر، بیکاری و فساد را تشدید یا از بین ببرد لذا باید برای رای خود ارزش قائل شویم و همه را تشویق کنیم که به تدبیر رای بدهند.
مدیر عامل شرکت پتروشیمی جم در جمع مدیران واحد های مجتمع تاکید کرد: در سال جدید افزایش ظرفیت را در واحد های PE و HD عملیاتی خواهیم کرد، عملیات اجرایی PDH را شروع می کنیم و به حول قوه الهی امسال سال بهره برداری از پروژه ABS هم خواهد بود.
وی در ادامه با تاکید بر افزایش ظرفیت واحد های مجتمع پتروشیمی جم تاکید کرد: امسال در شرکت پلی پروپیلن باید به ظرفیت صد در صد برسیم و این مهم با جلسات متعدد و بررسی های انجام شده انشاالله تحقق پیدا می کند.
سید حسین میر افضلی در پایان خاطر نشان کرد: باید توسعه ایجاد کرد و این کار باید ادامه پیدا کند، پتروشیمی جم باید برای اشتغال زائی و درآمد زایی زاینده باشد و این کار با همدلی، همت و جسارت امکان پذیر است.
۸ فروردین ۱۳۹۶ ۱۶:۱۳
روابط عمومی پتروشیمی جم |
تعداد بازدید : ۴,۸۴۶
کد خبر : ۱,۲۵۶
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید