اخبار

بازدید معاون امور اقتصادی و برنامه ریزی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از پتروشیمی جم

بازدید معاون امور اقتصادی و برنامه ریزی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از پتروشیمی جم
دکتر حجت اله میرزایی معاون امور اقتصادی و برنامه ریزی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با هیات همراه پس از بازدید فاز2 پتروشیمی جم از مجتمع پتروشیمی جم بازدید کرد.
به گزارش روابط عمومی پتروشیمی جم، دکتر حجت اله میرزایی معاون امور اقتصادی و برنامه ریزی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با هیات همراه صبح امروز با استقبال رئیس مجتمع و مدیر روابط عمومی پتروشیمی جم وارد منطقه ویژه اقتصادی انروژی پارس شد.
معاون امور اقتصادی و برنامه ریزی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در اولین دیدار خود به بازدید از فاز 2 پتروشیمی جم رفت و مهندس حسنی مدیر عامل شرکت توسعه پلیمر پاد جم در مورد پیشرفت پروژه     ABS/RUBBER  توضیحاتی ارائه کرد.
شهریار حسنی مدیر عامل شرکت توسعه پلیمر پاد جم با اشاره به پیشرفت قابل ملاحظه این پروژه تصریح کرد: در گذشته این پروژه 20 درصد افزایش داشته و در یکسال اخیر با همت، کار و تلاش مضاعف توانستیم به 51 درصد پیشرفت در پروژه ABS/RUBBER برسیم.
شایان ذکر است: پروژه ABS/RUBBER از جمله پروژه های مهم با ارزش افزوده بالاست که با اقدامات انجام شده اخیر در ماه های آینده عملیات احداث آن سرعت بیشتری خواهد یافت.
۲۳ فروردین ۱۳۹۶ ۱۷:۱۰
روابط عمومی پتروشیمی جم |
تعداد بازدید : ۵,۲۲۰
کد خبر : ۱,۲۶۳
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید