اخبار

درخشش ورزشکاران پتروشیمی جم در چهارمین المپیاد ورزشی آتش نشانان شرکت ملی صنایع پتروشیمی

درخشش ورزشکاران پتروشیمی جم در چهارمین المپیاد ورزشی آتش نشانان شرکت ملی صنایع پتروشیمی
تیم پتروشیمی جم در بخش انفرادی صاحب دو عنوان دومی و یک عنوان سومی و در بخش تیمی با و اختلاف یک امتیاز نسبت به تیم سوم، عنوان چهارم این دوره از مسابقات را از آن خود کرد.

 به گزارش روابط عمومی شرکت پتروشیمی جم، چهارمین المپیاد ورزشی یادواره شهدای آتش‌نشان پلاسکو با حضور 18 تیم از سراسر کشور به میزبانی پتروشیمی بندر امام در ماهشهر برگزار شد.

در طی 3 روز، تیم‌های حاضر در این رقابت‌ها شامل 8 تیم مستقر در منطقه ماهشهر، 5 تیم از منطقه عسلویه و 5 تیم دیگر از مجتمع‌های پتروشیمی اراک، ایلام، لرستان و کرمانشاه با هم به رقابت پرداختند که تیم پتروشیمی جم در بخش انفرادی صاحب دو عنوان دومی و یک عنوان سومی و در بخش تیمی با بدشانسی و اختلاف یک امتیاز نسبت به تیم سوم، عنوان چهارم این دوره از مسابقات را از آن خود کرد.

در بخش انفرادی و در آیتم حمل مصدوم احسان امینی به مدال نقره،  در آیتم دوی 1500 متر احمد فرود به مدال نقره و هادی خوبیاری به مدال برنز را از آن خود کردند.

در بخش تیمی، تیم مقتدر پلیمر کرمانشاه با 154/5 امتیاز به مقام قهرمانی ، پتروشیمی بندر امام با 131/5 امتیاز به مقام دوم، پتروشیمی پازارگاد با 126 امتیاز به مقام سوم و تیم پتروشیمی جم با 125 امتیاز به مقام چهارم دست یافتتند.

اعضای تیم پتروشیمی جم را  احسان امینی، احمد فرود، هادی خوبیاری، سعید امیری، مسعود حیدریان، منصور جعفری، داود گیل نیرنگ(مربی)، مهدی سلیمانی(سرپرست) با همراهی سعید پورتقی راستگو مقدم تشکیل می دادند. 

 بر اساس این گزارش، این دوره از مسابقات در دو مرحله علمی و عملیاتی انجام شد که مرحله علمی به‌صورت آزمون و بخش عملیاتی در 6 بخش تخصصی برگزار گردید.

 این بخش‌ها شامل بالا رفتن از طناب، حمل مصدوم، دوو میدانی 4 در 100 متر، آب‌رسانی و اطفاء حریق، دوومیدانی 1500 متر و همچنین دو 100 متر سرعت بود و شرکت‌کنندگان در این مراحل به‌صورت انفرادی و تیمی به رقابت پرداختند.

مراسم اختتامیه این دوره از مسابقات با حضور مدیر منابع انسانی شرکت پتروشیمی جم و اهداء جوایز توسط ایشان همراه بود.

 


۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۲:۳۳
روابط عمومی پتروشیمی جم |
تعداد بازدید : ۸,۸۲۳
کد خبر : ۱,۲۶۸
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید