اخبار

نایب قهرمانی تیم دو و میدانی پتروشیمی جم در مسابقات قهرمانی کارگران کشور

نایب قهرمانی تیم دو و میدانی پتروشیمی جم در مسابقات قهرمانی کارگران کشور
درخشش تیم دو و میدانی پتروشیمی جم در مسابقات قهرمانی کارگران کشور با 5 مدال رنگارنگ وعضویت احمد فرود، هادی خوبیاری و علی قاسمی به عنوان بازیکن، مهدی ظفرآبادی به عنوان مربی و حمید نوروزی به عنوان سرپرست از پتروشیمی جم به اردوی تیم ملی کارگری کشور.
به گزارش روابط عمومی پتروشیمی جم، مسابقات دو و میدانی قهرمانی کارگران کشور انتخابی تیم ملی جهت حضور در پنجمین دوره ی بازی های جهانی لتونی ٢٠١٧ در دو  بخش آقایان (١٠ ماده شامل ١٠٠متر،٢٠٠متر،٤٠٠متر،٨٠٠متر،١٥٠٠متر،٥٠٠٠متر،٤٠٠متربامانع، پرتاب دیسک،پرتاب وزنه،پرش طول) و بانوان (٩ماده  شامل  دو های 100، 200، 400، 800، 1500 ، 400 با مانع ، پرتاب وزنه ، پرتاپ دیسک و پرش طول ) در مشهد مقدس برگزار شد. 
تیم دو میدانی پتروشیمی جم متشکل از احمد فرود، مهدی خوبیاری، مهدی ظفرآبادی، علی قاسمی، محمد قائدزاده به عنوان بازیکن و حمید نوروزی به عنوان سرپرست با همراهی رحیم لطفی از اداره کل کار، تعاون و رفاه اجتماعی  به عنوان نماینده استان بوشهر که با یک مدال طلا و چهار برنز و کسب 30 امتیاز تیمی به مقام نایب قهرمانی این دوره از مسابقات دست یافت.
در این دوره از مسابقات که با درخشش بازیکنان تیم پتروشیمی جم همراه بود نمایندگان شایسته این شرکت با نتایجی که کسب کردند به عضویت تیم ملی کارگران جمهوری اسلامی ایران نیز درآمدند و علاوه بر کسب مدال های رنگارنگ به عنوان بهترین تیم مسابقات از لحاظ نظم تیمی و البسه شناخته شد و این مهم تحسین رئیس فدراسیون ورزش کارگری و رئیس انجمن دو و میدانی کارگران کشور را در پی داشت.
در مجموع این دوره از مسابقات در بخش آقایان 80 ورزشکار در قالب20 تیم از استان های مختلف کشور حضور داشتند که هر تیم متشکل از 5 ورزشکار و یک سرپرست بود که ورزشکاران می توانستند در دو رشته این دوره از مسابقات شرکت نمایند. 
بر اساس اعلام انجمن دو و میدانی فدراسیون کارگری احمد فرود، هادی خوبیاری و علی قاسمی به عنوان بازیکن، مهدی ظفرآبادی به عنوان مربی و حمید نوروزی به عنوان سرپرست از تیم پتروشیمی جم به اردوی تدارکاتی تیم دو و میدانی کارگران کشور که در اردیبهشت ماه سال جاری در شیراز برگزار می شود دعوت شدند.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش کارگری، بر اساس اعلام رئیس انجمن دو و میدانی کارگران کشور، ورزشکاران و مربیانی حق شرکت در این دوره از مسابقات را دارند که بیمه شده اصلی و تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی باشند.
 و از تاریخ بیمه آنها حداقل ٣ ماه سپری شده باشد. همچنین ورزشکارانی که طی ٣ تا ٤ سال اخیر در مسابقات رسمی در قالب تیم های ملی در مسابقات آسیایی و جهانی حضور داشته اند نمی توانند در بازی های جهانی کارگری شرکت کنند.

 
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۳:۴۴
روابط عمومی |
تعداد بازدید : ۸,۸۵۴
کد خبر : ۱,۲۷۰
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید