اخبار

آغاز فصل جدید روابط ایران و کره جنوبی در صنعت پتروشیمی

آغاز فصل جدید روابط ایران و کره جنوبی در صنعت پتروشیمی
شرکت های فعال در صنعت پتروشیمی کره جنوبی اماده حضور و مشارکت گسترده در طرح های توسعه ای و نیز مجتمع های پتروشیمی ایران هستند.
کوانگ مین کیم ،مدیرعامل شرکت یونیکون (UNICON) کره جنوبی در گفتگو با خبرنگار نیپنا با تاکید بر همکاری و تعامل مناسب میان شرکت های ایرانی و کره ای طی سالیان گذشته ، با اشاره به این که یونیکون در زمینه تولید ولوهای کنترل (control valves)، بال ولو (ball valves)، باترفلای ولوها (butterfly valves) و دیگر انواع این محصولات دربازارهای جهانی فعالیت دارد؛ عنوان کرد: ما یکی از پیشگامان توسعه صنعت ولوهای کنترل در کره جنوبی محسوب می شویم و با هدف تقویت حضور در بازار ایران و گسترش همکاری ها، به ویژه در صنایع پتروشیمی، در این دوره از نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی حاضر شده ایم.
 وی افزود: ما در حال حاضر از طریق نمایندگی خود در ایران مشغول به فعالیت هستیم و. تا کنون کنترل ولو و سیستم های دسوپرهیتر بسیاری از شرک های حوزه نفت و گاز و پتروشیمی مانند  پتروشیمی های مرجان،  بندر امام، فازهای 17،18 و 22،24 ، 13،20،21 پارس جنوبی را تامین نموده ایم.
نماینده این شرکت همچنین ادامه داد: هم اکنون پروژه های پتروشیمی سبلان، دنا و  همچنین سیراف از طرح های در دست همکاری با شرکت های ایرانی هستند که از طریق نمایندگی یونیکون در جریان است.
وی با بیان این که برگزاری کارگاه هایی (Workshops) در حوزه تعمیر انواع ولوهای کنترل در مرحله تصمیم گیری قرار دارد گفت: امید است بتوانیم همکاری های خود را درتمام بخش ها گسترش دهیم.
بیست و دومین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی از روز شنبه ١٦ اردیبهشت ماه با حضور بیش از چهار هزار شرکت داخلی و خارجی در فضایی به وسعت حدود ٨٠ هزار متر مربع آغاز به‎کار کرد.
بر پایه این گزارش، با توجه به این‎که بسیاری از شرکت‎ها نماینده یک هلدینگ و یا مجموعه‎ای مشتمل بر چند شرکت هستند، در این نمایشگاه، هزار و ١٦ غرفه داخلی به نمایندگی از حدود ٢ هزار و ٥٠٠ شرکت و ٨١١ غرفه خارجی به نمایندگی از حدود هزار و ٥٠٠ شرکت از ٣٧ کشور دنیا شرکت کرده‌اند.
کشورهای چین، آلمان، فرانسه، ایتالیا، اسپانیا، ترکیه، روسیه، ژاپن، هلند، اتریش، کره جنوبی و استرالیا به صورت پاویون در نمایشگاه شرکت می‎کنند و شرکت‎های معتبر فعال در صنعت نفت در قالب غرفه‎ یا با اعزام تیم کارشناسی خود، در این نمایشگاه حاضر می‎شوند.
در بخش خارجی، شرکت‎های آلمانی با در اختیار گرفتن سه هزار متر مربع، بیشترین فضا و چینی‎ها بیشترین تعداد شرکت‎های حاضر را به خود اختصاص داده‎اند.
بیست و دومین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی از شنبه، ١٦ اردیبهشت ماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران آغاز به کارکرد و عصرروز سه‎شنبه (١٩ اردیبهشت‎ماه) به کار خود پایان می دهد؛ ساعت بازدید هر روزه از ١٠ صبح تا ١٨ بعدازظهر خواهد بود.
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۷:۲۱
نیپنا |
تعداد بازدید : ۷,۹۱۴
کد خبر : ۱,۲۷۷
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید