اخبار

جشن چهارشنبه آخر سال در پتروشیمی جم

جشن چهارشنبه آخر سال در پتروشیمی جم
جشن باشکوهی به مناسبت چهارشنبه آخر سال با حضور مدیرعامل شرکت پتروشیمی جم، جم صنعتکاران، کارکنان و خانواده های آنان در شهرک پردیس جم برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی پتروشیمی جم، جشن با شکوهی به مناسبت چهارشنبه آخر سال به مدت دو شب با حضور مدیرعامل شرکت پتروشیمی جم، جم صنعتکاران، کارکنان و خانواده های آنان در شهرک پردیس جم برگزار شد . 
مدیر عامل شرکت پتروشیمی جم در این جشن با عرض تبریک به مناسبت عید سال نو برنامه های شرکت در سال 96را تشریح و در مورد پروژه های جدید در دستور کار شرکت پتروشیمی جم توضیحاتی ارائه نمود.
بر اساس این گزارش این جشن به مدت دو شب به همت شرکت پتروشیمی جم با حضور کارکنان و خانواده های شرکت های پتروشیمی جم، جم صنعتکاران و پلی پرو پیلن برنامه ریزی و اجرا شد.
در ادامه این جشن با شکوه که با مجریگری حسام ناصری از مجریان نام آشنا و جوان صدا و سیما برگزار شد، گروه موسیقی به خوانندگی امید حاجیلی کنسرت موسیقی خود را با اهنگ های شاد اجرا کرد و شور حال خاصی به جشن چهارشنبه آخر سال بخشید و قبل از آن نیز محمد شکوه با تقلید صدای خوانندگان کشور و اجرای زیبای خود گل خنده را تا پایان بر لبان حاضرین نشاند. 
۲۸ اسفند ۱۳۹۵ ۱۳:۳۰
روابط عمومی جم |
تعداد بازدید : ۳,۲۷۶
کد خبر : ۱,۲۸۹
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید