اخبار

محفل انس با قران در سالن آپادانا پتروشیمی جم

محفل انس با قران در سالن آپادانا پتروشیمی جم
به مناسبت ماه مبارک رمضان و میلاد امام حسن (ع) کریم اهلبیت محفل انس با قرآن در سالن آپادانا پتروشیمی جم با حضور قاریان برجسته و بین المللی، رضا عابدین زاده حافظ قران کریم معروف به کامپیوتر قرآنی و گروه بین المللی تواشیح معراج در سالن آپادانا پتروشیمی جم برگزار شد.

 به گزارش روابط عمومی پتروشیمی جم، شامگاه دیروز محفل انس با قرآن در سالن آپادانا پتروشیمی جم با حضور قاریان و حافظان بین المللی قرآن از حریم ملکوتی علی بن موسی الرضا (ع) همراه با پرچم بارگاه ملکوتی امام هشتم (ع) برگزار شد.

در این مراسم باشکوه گروه بین المللی تواشیح معراج با اجرای زیبای خود حال و هوای خاصی به این محفل نورانی بخشیدند.

سید خلیل نجاد حسینی قاری بین المللی نوجوان و محمد مشمول قاری بین المللی از مشهد مقدس  با صدای دلنشین خودشان در محفل نورانی انس با قران در حضور شرکت کنندگان در این مراسم به تلاوت قران پرداختند.

درقسمتی از این برنامه قرآنی حاج رضا عابدین زاده حافظ قرآن کریم معروف به کامپیوتر قرآنی به هنرنمایی وارائه محفوظات خود به شکلهای گوناگون پرداخت.

بر اساس این گزارش: مراسم محفل انس با قران در سالن آپادانا پتروشیمی جم با استقبال پرشور مدیران، کارکنان و خانواده های آنان در این مراسم حضور داشتند و افطاری را میهمان شرکت پتروشیمی جم بودند.

شایان ذکر است این محفل نورانی با همکاری و برنامه ریزی پایگاه مقاومت امام حسین (ع) شرکت پتروشیمی جم برگزار شد.

محفل انس

 

۲۴ خرداد ۱۳۹۶ ۰۹:۰۸
روابط عمومی جم |
تعداد بازدید : ۴,۰۹۳
کد خبر : ۱,۲۹۳
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید