اخبار

صعود افتخار آمیز نماینده پتروشیمی جم به قله دماوند

صعود افتخار آمیز نماینده پتروشیمی جم به قله دماوند
نماینده پتروشیمی جم به عنوان سرپرست تیم و نماینده کشور ایران به همراه نمایندگان کشورهای عضو سازمان بین المللی اکو به قله دماوند صعود کرد و افتخار دیگری برای شرکت پتروشیمی جم رقم زد.
به گزارش روابط عمومی پتروشیمی جم، نماینده شایسته این شرکت به عنوان سرپرست به همراه نمایندگان کشورهای عضو سازمان بین المللی اکو به بام ایران صعود کرد.
 در این صعود پر مخاطره و هیجان انگیر که از بامداد دیروز آغاز شد علاوه بر حضور نماینده ایران، قربان اف سفیر کشور ترکمنستان، مقام عالی رتبه و نماینده سازمان بین المللی اکو، نمایندگان کشورهای ترکیه و آذربایجان نیز حضور داشتند که فرامرز شهبازی نماینده شرکت پتروشیمی جم از کشور عزیزمان ایران، بعنوان سرپرست تیم، این برنامه را هدایت و به صورت حرفه ای به پایان رساند.
 با توجه به برگزاری بازیهای آسیایی داخل سالن در ماه سپتامبر سال جاری در کشور ترکمنستان و لزوم آماده سازی نمایندگان کشورهای شرکت کننده در این رقابت ها، با تمرینات سخت کوهنوردی، قرار است پس از این صعود اولیه، در آینده ای نزدیک کشورهای بیشتری در صعودها، این گروه را همراهی نمایند.
 شایان ذکر است فرامرز شهبازی از پیشکسوتان و مربیان کوهنوردی ایران می باشد که سالها در این زمینه فعالیت دارد و از کارشناسان واحد روابط عمومی و امور بین الملل پتروشیمی جم است.
روابط عمومی شرکت این صعود موفقیت آمیز را به خانواده بزرگ پتروشیمی جم تبریک عرض می نماید.

 

 

 

۳ تیر ۱۳۹۶ ۰۹:۲۲
روابط عمومی پتروشیمی جم |
تعداد بازدید : ۷,۰۲۹
کد خبر : ۱,۳۰۳
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید