اخبار

جشن بیماران تالاسمی با همکاری پتروشیمی جم در کنگان

جشن بیماران تالاسمی با همکاری پتروشیمی جم در کنگان
رئیس بیمارستان و ریاست مرکز و شبکه بهداشت کنگان به پاس قدردانی از همکاری پتروشیمی جم در برگزاری جشن بیماران تالاسمی به مناسبت تکریم و بزرگداشت بیماران تالاسمی تقدیر و تشکر کردند.
به گزارش روابط عمومی پتروشیمی جم، جشن بیماران تالاسمی با حضور بیماران تالاسمی جنوب استان بوشهر، نمایندگان پتروشیمی جم، مسولین شهرستان کنگان و خیرین این منطقه شامگاه دیروز در یکی از رستوران های بزرگ کنگان برگزار شد. 
دکتر حسن حیدری در حاشیه این جشن گفت: این مراسم به پاس تکریم و بزرگداشت بیماران تالاسمی برگزار شد . 
رئیس بیمارستان امام خمینی کنگان گفت: تالاسمی یک بیماری ژنتیکی است و از والدین به فرزندان منتقل می شود و لذا جزء بیماری های واگیردار نیست . 
دکتر حیدری افزود: در واقع این جشن جهت آگاهی دادن به مردم در خصوص این بیماری و پیشگری از وقوع و شیوع آن و همچنین حمایت از جامعه تالاسمی شهرستان کنگان می باشد چرا که افراد هم مثل سایر اقشار جامعه حق بهتر زیستن و رفاه دارند . 
وی اظهار داشت: ریاست دانشگاه علوم پزشکی توجه ویژه ای به این قشر خاص دارد و همواره بر توجه و رسیدگی بیشتر به بیماران تالاسمی تاکید فروان داشته و در این راستا و با توجه به تاکید ریاست دانشگاه، ما در زمینه بهبود وضعیت موجود و امکانات دارویی بیماران تالاسمی گام های موثر و مطلوبی را برداشته ایم . 
رئیس بیمارستان امام خمینی کنگان در حاشیه جشن از حضور فرماندار شهرستان کنگان، رئیس دادگستری و دادستان شهرستان و دیگر مسئولین شهری و شهرستانی که در این جشن حضور یافتند، تقدیر کرد . 
دکتر حیدری در پایان به پاس کمک های خیرین و شرکت پتروشیمی جم اظهار داشت: به صورت ویژه از خیرین شهرستان و مهندس میرافضلی مدیر عامل پتروشیمی جم و همکارانشان جهت کمک به برگزاری جشن کمال قدردانی را به عمل می آورم . 
وی از تمامی مسئولین و پرسنل زحمت کش بخش تالاسمی واقع در بیمارستان کنگان که دلسوزانه در حال ارائه به بیماران هستند نیز تقدیر کرد . 
محمد بازیاری رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان در حاشیه این جشن ضمن تاکید بر حمایت از جامعه تالاسمی از حضور مسئولین شهرستانی در این مراسم و همکاری و کمک خیرین تقدیر نمود . 
وی همچنین از مسئولین پتروشیمی جم جهت همکاری و مساعدت در این کار خداپسندانه  قدردانی کرد. 
بازیاری بر حمایت از قشر بیماران تالاسمی شهرستان کنگان تاکید کرد و افزود: این قشر از جامعه نیز به مانند سایر افراد نیازمند، رفاه و شرایط مطلوب جهت یک زندگی بهتر هستند . 
خانم یار احمدی سرپرستار بخش تالاسمی واقع در بیمارستان امام خمینی (ره)  کنگان نیز در حاشیه این مراسم از دکتر حیدری رئیس بیمارستان امام خمینی کنگان، رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر و همچنین  به صورت ویژه از مهندس میرافضلی مدیرعامل شرکت پتروشیمی جم و آهنگران رئیس روابط عمومی و امور بین الملل این پتروشیمی و خیرین شهرستان کنگان قدردانی کرد . 
۱۷ تیر ۱۳۹۶ ۱۵:۱۳
روابط عمومی پتروشیمی جم |
تعداد بازدید : ۸,۷۹۴
کد خبر : ۱,۳۰۴
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید