اخبار

جشن میلاد امام رئوف در پتروشیمی جم

جشن میلاد امام رئوف در پتروشیمی جم
جشن میلاد امام رئوف با حضور کارکنان و خانواده های آنان و همچنین گروه تواشیح معراج، گروه کودکانه بچه های آفتاب و گروه موسیقی دادجو در سالن آپادانا برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت پتروشیمی جم، جشن باشکوهی به مناسبت میلاد امام رضا (ع) و دهه کرامت شامگاه دیروز با حضور کارکنان و خانواده های آنان در سالن آپادانا پتروشیمی جم برگزار شد.
در این جشن باشکوه حجت السلام ایمانی ضمن خیر مقدم به شرکت کنندگان در باره سیره حضرت امام رضا (ع) و اهمیت دهه کرامت به سخنرانی پرداخت.
 در ادامه جشن میلاد امام رئوف (ع) گروه کودک بچه های آفتاب از صدا و سیمای استان بوشهر با اشعار و بازیهای خاص کودکانه به اهمیت اوقات فراغت در ایام تابستان پرداختند و اهمیت این موضوع را به کارکنان و خانواده های آنان یادآور شدند. 
در این مراسم چندتن از قاریان بین المللی از دهکده قرآنی چارک و گروه بین المللی تواشیح معراج و حافظان قرآنی از شهرستان دشتی به اجرای برنامه های خود پرداختند و حال و هوای خاصی به مراسم بخشیدند.
در پایان گروه موسیقی دادجو به زیبایی قطعه های موسیقی محلی را اجرا کردند و شبی به یادماندنی را برای شرکت کنندگان رقم زدند.
شایان ذکر است شرکت کنندگان در این مراسم شام را میهمان شرکت پتروشیمی جم بودند.

 

۱۱ اَمرداد ۱۳۹۶ ۱۵:۲۴
روابط عمومی جم |
تعداد بازدید : ۸,۰۳۰
کد خبر : ۱,۳۱۹
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید