اخبار

قهرمانی پتروشیمی جم در مسابقات کشتی آزاد شرکت های پتروشیمی منطقه پارس

قهرمانی پتروشیمی جم در مسابقات کشتی آزاد شرکت های پتروشیمی منطقه پارس
تیم کشتی پتروشیمی جم با اقتدار مقام قهرمانی مسابقات کشتی آزاد پتروشیمی های منطقه پارس را با 4 مدال طلا و یک نقره از آن خود کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت پتروشیمی جم، در ادامه مسابقات ورزشی شرکت های پتروشیمی منطقه پارس تیم کشتی آزاد پتروشیمی جم با اقتدار به عنوان قهرمانی این دوره از مسابقات دست یافت.

 در این مسابقات که با حضور 5 تیم از پتروشیمی های منطقه پارس در سالن کشتی مجموعه شیرینو برگزار شد تیم پتروشیمی جم با کسب 4 مدال طلا و یک نقره در اوزان مختلف با 56 امتیاز به مقام قهرمانی دست یافت و تیم های نوری و پردیس مقام های دوم و سوم این دوره از رقابت ها را از آن خود کردند.

رقابت ها به صورت فشرده و تیم ها با تمام توان حضور داشتند که در نهایت منصور جعفری، مصطفی سیفیایی، احسان امینی و سعید امیری به ترتیب در اوزان 65، 74، 97 و 125 به مقام اول و مدال طلا دست یافتند.

رضا صادقی و افشین دلاویز نمایندگان شایسته تیم کشتی آزاد شرکت پتروشیمی جم به ترتیب به مقام دوم و چهارم این دوره از مسابقات را از آن خود کردند.

سایر اعضای تیم پتروشیمی جم را میثم بخشی به عنوان ذخیره، بهنام مرادی به عنوان مربی و حمید نوروزی به عنوان سرپرست تشکیل می دادند.

۲۵ اَمرداد ۱۳۹۶ ۰۹:۲۰
روابط عمومی پتروشیمی جم |
تعداد بازدید : ۱۲,۰۶۶
کد خبر : ۱,۳۲۴
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید