اخبار

رکورد مشارکت در یازدهمین نمایشگاه ایران پلاست شکسته شد

رکورد مشارکت در یازدهمین نمایشگاه ایران پلاست شکسته شد
برای نخستین بار در طول بیش از یک دهه برگزاری نمایشگاه‌های ایران پلاست، در یازدهمین دوره رکورد تاکنون مشارکت بیش از یک‌هزار شرکت ایرانی و بین‌المللی در بزرگترین گردهمایی صنایع تکمیلی پتروشیمی در غرب آسیا به ثبت رسید.
به گزارش ستاد خبری یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی ایران پلاست، رکورد مشارکت شرکت‌های ایرانی و بین‌المللی در یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی ایران پلاست شکسته شده و تاکنون آمار ثبت نام کنندگان این گردهمایی بزرگ صنایع تکمیلی پتروشیمی از مرز یک‌هزار شرکت عبور کرده است.
 
بر این اساس یازدهمین نمایشگاه ایران پلاست در چهار گروه کالایی در وسعتی بالغ بر 32 هزار مترمربع (آمار نهایی شده تا به امروز) مهر ماه امسال درحالی برگزار خواهد شد که حضور نمایندگانی از 24 کشور جهان هم در این نمایشگاه تاکنون قطعی شده است.
 
تا به امروز حضور نمایندگانی از کشورهای آلمان، چین، هند، قبرس، تایوان، فرانسه، ایتالیا، کره جنوبی، فنلاند، سوئیس، اتریش، صربستان، لوکزامبورگ، بلژیک، تایلند، جمهوری چک، یونان، دانمارک، هلند، اسپانیا، امارات متحده عربی، ژاپن، ترکیه، برخی از کشورهای حوزه خلیج فارس و ... در این نمایشگاه یازدهم ایران پلاست قطعی شده است.
 
علاوه بر این با هدف افزایش مشارکت تشکل‌های صنفی در برگزاری نمایشگاه ایران پلاست، امسال برگزاری یک همایش تخصصی صادرات محصولات پلاستیکی به افغانستان و عراق و برگزاری کارگاه‌های تخصصی با محور بازیافت پلاستیک با حمایت شرکت ملی صنایع پتروشیمی به تشکل‌های صنفی صنعت پلاستیک واگذار شده است.
 
گفتنی است، یازدهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی ایران پلاست 2 تا 5 مهرماه 1396 در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران در چهار گروه مواد اولیه، کالاهای ساخته و نیمه ساخته شده، ماشین آلات و تجهیزات و خدمات برگزار خواهد شد.
۱۳ شهریور ۱۳۹۶ ۱۰:۰۸
نیپنا |
تعداد بازدید : ۱۳,۴۴۳
کد خبر : ۱,۳۲۹
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید