اخبار

مراسم تجلیل از قهرمانان و مدال آوران کارکنان شرکت‌های پتروشیمی منطقه پارس

مراسم تجلیل از قهرمانان و مدال آوران کارکنان شرکت‌های پتروشیمی منطقه پارس
مراسم تجلیل از قهرمانان و مدال آوران کارکنان شرکت‌های پتروشیمی منطقه پارس با تجلیل از مدال آوران پتروشیمی جم به پایان رسید.
به گزارش روابط عمومی شرکت پتروشیمی جم، مراسم تجلیل از قهرمانان و مدال آوران کارکنان شرکت‌های پتروشیمی منطقه پارس سال 95 در سالن همایش شرکت پایانه و مخازن برگزار شد.
بر اساس این گزارش شرکت پتروشیمی جم با کسب 21 عنوان در مسابقات برگزار شده سال 95 صاحب عنوان سوم از بین 15 پتروشیمی منطقه گردید.
شایان ذکر است شرکت پتروشیمی جم در سال 1395 در بخش مسابقات ورزشی منطقه پارس صاحب 21 عنوان قهرمانی شده بود که این عناوین با توجه به حضور در 23 مسابقه از 50 مسابقه برگزار شده از لحاظ درصد موفقیت عنوان بهترین پتروشیمی منطقه را کسب کرد.
 یکی از عوامل عدم حضور پتروشیمی جم در 27 مسابقه دیگر سطح بسیار پایین برگزاری مسابقات بود که ورزشکاران رشته های مختلف راغب به شرکت در این مسابقات نبودند و در واقع در بحث بودجه ورزشی شرکت نیز صرفه جویی قابل توجهی انجام گرفت.
عناوین کسب شده در رشته های ورزشی مختلف در بخش آقایان و بانوان بدست آمد که در المپیاد کارکنان 11 عنوان، در المپیاد بانوان 8 عنوان و در المپیاد پیشکسوتان 2 عنوان کسب شد.

 

 

 

 

 

 
۱ شهریور ۱۳۹۶ ۱۰:۲۸
روابط عمومی پتروشیمی جم |
تعداد بازدید : ۹,۸۹۵
کد خبر : ۱,۳۳۰
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید