اخبار

گرامیداشت سالروز بهره برداری واحد پلی اتیلن سبک خطی شرکت پتروشیمی جم

گرامیداشت سالروز بهره برداری واحد پلی اتیلن سبک خطی شرکت پتروشیمی جم
جمعی از مدیران شرکت پتروشیمی جم با حضور در واحد پلی اتیلن سبک خطی سالروز بهره برداری این واحد را گرامی داشتند.
به گزارش روابط عمومی شرکت پتروشیمی جم، به مناسبت سالروز بهره برداری واحد پلی اتیلن سبک خطی صبح امروز طبق هماهنگی بعمل آمده از سوی روابط عمومی ، با حضور معاون پشتیبانی و عملیات مجتمع و جمعی از مسئولین شرکتی در محل اتاق کنترل، با اهداء گل و شیرینی از زحمات تلاشگران این واحد تقدیر و تشکر بعمل آمد.
در ادامه : مهندس کاظمیان ضمن تقدیر و تشکر از زحمات پرسنل واحد پلی اتیلن سبک خطی اظهار داشت این واحد یکی از واحد های منظم و موفق پتروشیمی جم با پرسنل مجرب و کاردان است که نقش بسزایی در امر تولید بدون توقف دارد. همچنین این واحد توانسته است علیرغم عدم همکاری شرکت بازل در دوران راه اندازی و سپس عدم تامین کاتالیست برای تولید گرید های پیش بینی شده ،کلیه موانع را با موفقیت پشت سر گذاشته و با همکاری واحد پژوهش و توسعه به گریدهای جدید که خارج از طراحی اولیه است ،دست یابد.
شایان ذکر است: واحد LLDPE پتروشیمی جم تحت لیسانس BASELL و مهندسی اصولی شرکت TECNIMONT و تکنولوژی SPHERILENE طراحی و اجرا شده است این واحد  با تولید سالانه 300.000 تن محصول، یکی از بزرگترین واحدهای پلیمری در ایران با امکان تولید پلی اتیلن سبک خطی و سنگین است. (ظرفیت اکسترودر این واحد 42 تن در ساعت بوده) و توانایی تولید بیش از 54 گرید متفاوت را داراست.
 
۹ شهریور ۱۳۹۶ ۱۵:۳۲
روابط عمومی پتروشیمی جم |
تعداد بازدید : ۹,۱۶۹
کد خبر : ۱,۳۳۵
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید