اخبار

درخشش پسران پتروشیمی جم با 17 مدال رنگارنگ در المپیاد صنعت پتروشیمی

درخشش پسران پتروشیمی جم با 17 مدال رنگارنگ در المپیاد صنعت پتروشیمی
درخشش پسران پتروشیمی جم با کسب "مقام سوم" تیمی و 17 مدال رنگارنگ درمسابقات شنا دهمین دوره المپیاد سراسری فرزندان پسر زیر ٢٦ سال صنعت پتروشیمی
 به گزارش روابط عمومی شرکت پتروشیمی جم، شناگران پتروشیمی جم با درخشش خیره کننده خود و با کسب ١٧ مدال رنگارنگ توانستند بر سکوی سوم مسابقات بایستند تا برای اولین بار در این رده سنی، تیمی از منطقه عسلویه بتواند بر سکوی قهرمانی قرار بگیرد.
تیم شنا پتروشیمی جم با کمبود نفر در دو رده سنی و مصدومیت یک شناگر، در واقع با ٣ورزشکار کمتر نسبت به تیم های تبریز و بندرامام که بر سکوی اول و دوم مسابقات ایستادند پا به این مسابقات گذاشت.
اسامی افتخارآفرینان پتروشیمی جم به همراه مدال های کسب شده:
مدال های طلا:
١-یاسین یارمحمدی (٥٠متر کرال پشت)
٢-سیدعماد بنی جمالی (١٠٠متر پروانه)
٣-پوریا آرین فر(١٠٠متر پروانه)
٤-یاسر یارمحمدی (٥٠متر قورباغه)
٥-طاها استوارنیا (٥٠متر کرال سینه)
٦-یاسر یارمحمدی (٥٠متر کرال سینه)
٧-کامیاب نیک رفتار(١٠٠متر کرال سینه)
مدال های نقره:
١-طاها استوارنیا (٥٠متر کرال پشت)
٢-یاسین یارمحمدی (٥٠متر پروانه)
٣-حمیدرضا آقاجانی(١٠٠متر پروانه)
٤-آرش رونقی، یاسر یارمحمدی، طاها استوارنیا، سهند قائد (٤*٥٠ متر آزاد تیمی)
٥-پدرام پرکان(٥٠متر قورباغه)
٦-کامیاب نیک رفتار(١٠٠متر قورباغه)
٧-پوریا آرین فر(١٠٠متر کرال سینه)
٨-حمیدرضا آقاجانی(١٠٠متر کرال سینه)
٩-کامیاب نیک رفتار، پوریا آرین فر،سیدعماد بنی جمالی، حمیدرضا آقاجانی (٤*١٠٠متر مختلط تیمی)
مدال برنز:
١-احمدرضا دارم(١٠٠متر کرال پشت)
تیم پتروشیمی جم با کسب ١٧ مدال رنگارنگ و با امتیاز ٢٢٠ بر سکوی سوم دهمین دوره المپیاد سراسری فرزندان پسر زیر ٢٦ سال صنعت پتروشیمی که به میزبانی پتروشیمی خراسان و در شهرستان بجنورد برگزار گردید، ایستاد. 
سایر اعضای این تیم را سیدفؤاد بنی جمالی، محمدمهدی ابراهیم زاده و فرید سیاحی به سرمربیگری احمد منصورزاده، مربیگری محمود منصورزاده، سرپرستی علی آرین فر و با حضور حمید نوروزی به عنوان سرپرست کاروان تشکیل می دادند.
به گزارش واحد امور ورزش و تربیت بدنی تیم شطرنج فرزندان پسر پتروشیمی جم به عنوان تنها تیم شرکت کننده از منطقه عسلویه در قالب یک تیم7نفره متشکل از آقایان پرهام صوفی احمدی، علی دارایی، دانیال سالاری، ایلیا بهلولوند و پرهام خواموشانی به عنوان بازیکن، پیروز خواموشانی به عنوان مربی و حبیب سلیمان شعار به عنوان سرپرست به این مسابقات که در شهرستان بجنورد و در مجموعه کمپ بابا امان به میزبانی پتروشیمی خراسان برگزار گردید، اعزام شدند. 
از آنجایی فرزندان پسر پتروشیمی جم برای اولین بار در چنین مسابقاتی  حاضر می شدند و حریفانشان همگی میدان دیده و داری ریتد (بین المللی) از فدراسیون شطرنج بودند، تجربه ای بسیار گرانبها آموخته و توانستن با کسب 4/5 امتیاز به مقام پنجم این مسابقات دست پیدا کنند.


 
۱۴ شهریور ۱۳۹۶ ۱۱:۰۱
روابط عمومی پتروشیمی جم |
تعداد بازدید : ۶,۷۳۹
کد خبر : ۱,۳۳۷
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید