اخبار

آغاز به کار بیست و نهمین اجلاس مدیران عامل صنعت پتروشیمی به میزبانی جم

آغاز به کار بیست و نهمین اجلاس مدیران عامل صنعت پتروشیمی به میزبانی جم
بیست و نهمین اجلاس مدیران عامل صنعت پتروشیمی به میزبانی پتروشیمی جم در مشهد با حضور مدیران عامل شرکت های پتروشیمی و برخی مقامات کشوری بطور رسمی آغاز به کار کرد.

به گزارش روابط عمومی پتروشیمی جم ، این احلاس با حضور دکتر ویسه معاون هماهنگی و نظارت معاون اول رئیس جمهوری ، دکتر شیوا رئیس شورای رقابت، مرضیه شاهدایی قائم مقام وزیر نفت، رضا نوروز زاده معاون وزیر نفت و مدیر عامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی ، اعضای هیات مدیره شرکت ملی صنایع پتروشیمی ، مدیران عامل هلدینگ های پتروشیمی ، دبیرکل انجمن صنفی کارفرمائی صنعت پتروشیمی و سایر مدیران عامل این صنعت از صبح امروز چهارشنبه (10 آبان ماه ) آغاز به کار کرد.

تحلیل و بررسی آخرین مسائل روز صنعت پتروشیمی کشور از جمله وضعیت تامین خوراک ، تعاملات مالی و جذب سرمایه گذاری های جدید و همچنین عرضه محصولات و رگولاتوری در دستور کار این اجلاس دو روزه قرار دارد. مهندس سید حسین میرافضلی مدیرعامل شرکت پتروشیمی جم به عنوان میزبان اجلاس ضمن خیر مقدم به شرکت کنندگان اجلاس بیست و نهم در خصوص اهمیت خروجی این اجلاس و رسیدن به نقطه مشترک اهداف تاکید کرد.

بر اساس این گزارش، برگزاری جلسه های هم اندیشی و تفاهم در زمینه حل و فصل مشکلات برخی از شرکت های تولیدی از دیگر برنامه های اجلاس بیست و نهم مدیران است که در قالب کارگروه های مختلف به بحث و تبادل نظر گذاشته می شود.

۱۰ آبان ۱۳۹۶ ۱۰:۰۷
پتروشیمی جم |
تعداد بازدید : ۷,۵۰۳
کد خبر : ۱,۳۶۳
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید