اخبار

همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی کارکنان پتروشیمی جم

همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی کارکنان پتروشیمی جم
بیش از 180 نفر از کارکنان و خانواده آنان در همایش بزرگ پیاده روی از میدان صنعت شهرک پردیس شهر جم تا منطقه قدمگاه به طول تقریبی 5 کیلومتر را پیمودند.
به گزارش روابط عمومی شرکت پتروشیمی جم، در راستای سیاست های کلی شرکت و مدیریت توسعه منابع انسانی به فراگیر کردن امر ورزش به صورت همگانی و ایجاد شور و نشاط بین خانواده ها، امور ورزش پتروشیمی جم همایش بزرگ پیاده روی از میدان صنعت شهرک پردیس شهر جم تا منطقه قدمگاه به طول تقریبی 5 کیلومتر برگزار کرد.
 در این همایش پیاده روی که با استقبال پرشور خانواده های ساکنین همراه بود بیش از 180 نفر از کارکنان و خانواده آنان شرکت نمودند در این همایش بزرگ مدیر عامل، مدیر توسعه منابع انسانی و رئیس بهره برداری شرکت با همراهی کارکنان و خانواده هایشان از مبدا، ضمن تشویق و ایجاد انگیزه برای سایر کارکنان جهت شرکت در چنین فعالیت های ورزشی پاسخگوی سوالات و دغدغه های کارکنان و خانواده ها بودند.
 شایان ذکر است امور ورزش پتروشیمی جم با حمایت مدیر عامل محترم و پشتیبانی همه جانبه مدیر توسعه منابع انسانی جهت تشویق و ایجاد انگیزه برای شرکت در چنین برنامه هایی، به تمامی فرزندان دختر و پسر حاضر در همایش با اهدا جایزه تقدیر کرد و همچنین به قید قرعه به 30 خانواده شرکت کننده در این همایش جوایز ویژه ای به رسم یادبود اهدا کرد.
امور ورزش و تربیت بدنی ضمن تشکر از مدیریت محترم جهت حمایت از ورزش همگانی از تمام افرادی که در برگزاری این همایش کمال همکاری را با امور ورزش داشتند قدردانی می نماید.
 
۱ دی ۱۳۹۶ ۱۲:۲۶
روابط عمومی جم |
تعداد بازدید : ۱۵,۵۵۳
کد خبر : ۱,۳۹۲
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید