اخبار

سومین همایش و نمایشگاه ایمنی، اطفاء حریق، امداد و نجات در پتروشیمی جم

سومین همایش و نمایشگاه ایمنی، اطفاء حریق، امداد و نجات در پتروشیمی جم
سومین همایش و نمایشگاه ایمنی، اطفاء حریق، امداد و نجات با همکاری پتروشیمی جم و آکادمی توف ایران- آلمان به مدت دو روز در مجتمع پتروشیمی جم آغاز به کار کرد.
به گزارش روابط عمومی شرکت پتروشیمی جم، سومین همایش و نمایشگاه ایمنی، اطفاء حریق، امداد و نجات صبح امروز با حضور فعالان این حوزه در سالن آپادانا پتروشیمی جم اغاز به کار کرد.
این همایش به همت شرکت همایش صنعت انرژی با همکاری شرکت پتروشیمی جم و آکادمی توف ایران- آلمان به مدت دو روز مورخ 18 و 19 دیماه برگزار می شود و در پایان از اکادمی توف نورد ایران – آلمان برای شرکت کنندگان گواهینامه بین المللی صادر خواهد شد.
با بررسی نقطه نظرات کارشناسان و توجه مدیران منطقه به مشکلات موجود ، این همایش با هدف معرفی خدمات و فن آوریهای نوین بدست آمده در این حوزه همچنین ایجاد دپارتمان آموزش های تخصصی در حوزه HSE  با مشارکت شرکتها و موسسات فعال در این بخش برگزار می شود.
این کارگاه های تئوری و عملی،  تخصصی است و در حوزه های فن آوریهای نوین اطفاء حریق، اصول ایمنی کار در ارتفاع، پوششهای ضد حریق،  بازرسی های دوره ای تجهیزات آتش نشانی، تجهیزات امداد و نجات، سیستم های اعلام حریق، تجهیزات ضد انفجار و تجهیزات ایمنی فردی می باشد که در این دو روز برگزاری همایش اجراء خواهد شد .
شایان ذکر است دومین همایش ایمنی، اطفاء حریق، امداد و نجات آبان ماه سال گذشته در منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی ماهشهر برگزار شده بود.

 
۱۸ دی ۱۳۹۶ ۱۵:۴۷
روابط عمومی پتروشیمی جم |
تعداد بازدید : ۷,۲۰۴
کد خبر : ۱,۳۹۶
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید