اخبار

پتروشیمی جم شرکت پیشرو در الزامات HSE منطقه

جم پیشرو در الزامات HSE منطقه
دو همایش تخصصی صنعت پتروشیمی با عنوان، دومین همایش پایش آلاینده های زیست محیطی و سومین همایش ایمنی، اعلام و اطفاء حریق و امداد و نجات به همراه نمایشگاه جانبی با حضور کارشناسان و متخصصان این حوزه برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی شرکت پتروشیمی جم، صبح امروز افتتاحیه دومین همایش پایش آلاینده های زیست محیطی و سومین همایش ایمنی، اعلام و اطفاء حریق و امداد و نجات با حضور مدیر عامل شرکت پتروشیمی جم و کارشناسان این حوزه برگزار شد.
پس از برگزاری آیین افتتاحیه در اولین برنامه مهندس حسن شمسی مدیر فروش شرکت بهسازان توسعه آرمان (بتا) ضمن معرفی شرکت متبوع  به ارائه مبحث تخصصی در زمینه ((اهمیت اجرای فایرپرف به عنوان یکی از ارکان پدافند غیر عامل و بومی سازی تکنولوژی تولید عایق سرد در کشور با استاندارد های جهانی)) پرداخت.
در ادامه همایش رئیس هیات مدیره و  مدیر فنی شرکت آرام ایمن صبا مهندس احسان انارکی در خصوص (( تشخیص ویدیویی حریق بوش (vfd) مزایا و کاربردها در سیستم های حفاظتی مستقل و یکپارچه (BMS) )) مطالب خود را ارایه داد.
پس از آن دکتر عزیز الله شفیع خانی مدیر ارتباط با صنعت پژوهشگاه دانش های بنیادی با اسلاید هایی به مباحث مهم و ارزشمند حذف آلاینده ها در مناطق پتروشیمی و صنعتی با عنوان ((حذف آلاینده های گازی در صنایع نفت و گاز S,BENZENE,XYLENE2VOC,SOX,NOX,H... )) و این مهم را آموزش داد.
در پایان بیتا اثنی عشری کارشناس فوم و فاطمه باجلوند کارشناس پودر شرکت آتش بس پارس به اتفاق در خصوص ((آشنایی با کف و پودر آتش نشانی مطابق استانداردهای بین المللی))  مطالب خود را برای حضار ارائه نمودند. 
 
۱۸ دی ۱۳۹۶ ۱۶:۳۰
روابط عمومی جم |
تعداد بازدید : ۹,۷۲۷
کد خبر : ۱,۳۹۷
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید