اخبار

گرامیداشت روز درخت کاری در عسلویه توسط پتروشیمی جم

گرامیداشت روز درخت کاری در عسلویه توسط پتروشیمی جم
به مناسبت روز درختکاری و هفته منابع طبیعی 7000 اصله نهال با حضور مدیران و کارکنان پتروشیمی جم در عسلویه کاشته شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت پتروشیمی جم، در راستای حفظ و صیانت از محیط زیست، شرکت پتروشیمی جم هر ساله در روز درختکاری اقدام به توزیع و کاشت درخت کرده و همواره سهم بسزایی در این سنت نیکو و حفاظت از محیط زیست منطقه عسلویه داشته است. 
با توجه به اهمیت و جایگاه درختان در زندگی انسان‌ها، روز درختکاری در ایران آغاز هفته منابع طبیعی است که در راستای حفاظت، صیانت و گسترش این موهبت الهی شرکت پتروشیمی جم این برنامه مهم و ارزشمند را در منطقه عسلویه برگزار کرد.
پتروشیمی جم با حمایت از اقدامات زیست محیطی و با شعار صنعت سبز در منطقه تلاش می کند تا سهم عمده ای در حفاظت از محیط زیست منطقه عسلویه داشته باشد و در این زمینه پیشرو باشد.
مدیران و کارکنان پتروشیمی جم با تاکید بر صیانت از گونه های زیست محیطی در منطقه عسلویه اعتقاد دارند مساله درخت و درختکاری راه حلی مناسب برای مبارزه با آلودگی های منطقه عسلویه به شمار می آید و ایجاد جنگل های مصنوعی و فضای سبز در اطراف منطقه صنعتی عسلویه می تواند به عنوان یک راهکار جدی برای کاهش تاثیرات آلاینده ها در فضای پیرامونی قرار گیرد.
امسال نیز به مناسبت بزرگداشت این روز 7000 اصله نهال از 15 گونه مختلف گیاهی سازگار با آب و هوای منطقه تهیه و در زمینی به مساحت 7 هکتار در جنب شهرک خلیج فارس عسلویه کاشته شد.
 

۱۵ اسفند ۱۳۹۶ ۱۹:۲۰
روابط عمومی پتروشیمی جم |
تعداد بازدید : ۸,۹۴۴
کد خبر : ۱,۴۱۲
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید