اخبار

نایب قهرمانی تیم شنا کارکنان پتروشیمی جم

نایب قهرمانی تیم شنا کارکنان پتروشیمی جم
تیم شنا پتروشیمی جم موفق شد در بین 7 شرکت پتروشیمی منطقه پارس به مقام دوم جام رمضان دست یابد و سه مدال رنگارنگ انفرادی را از آن خود کند.
به گزارش روابط عمومی شرکت پتروشیمی جم، مسابقات شنا جام رمضان شرکتهای پتروشیمی منطقه پارس دیروز بعد از ظهر به میزبانی شرکت عملیات غیر صنعتی پازارگاد برگزار گردید.
 در این رقابت‌ها بیش از 52 شناگر از 7 شرکت پتروشیمی منطقه در 2 رشته‌ی ورزشی کرال سینه و قورباغه به مصاف هم رفتند که تیم پتروشیمی جم با 8 ورزشکار در 4 رده سنی در این مسابقات شرکت کرد و موفق به کسب مقام دوم تیمی و سه مدال انفرادی شد.
 تیم شنا پتروشیمی جم را مهدی صادق زاده، فرهاد مولایی، محمد دیانت، اردوان صادقی پور، عباس فولادوند، آرش فرخی زاده، حمید مشفقی، حسین فلاح به مربیگری مهدی صادق زاده و سرپرستی محمد دیانت تشکیل می‌دادند. 
 مهدی صادق زاده در شنای کرال‌سینه رده سنی 35-31 موفق به کسب مدال طلا، آرش فرخی زاده در شنای قورباغه رده سنی زیر 30 سال موفق به کسب مدال نقره، فرهاد مولایی در شنای کرال‌سینه رده 46-41 سال موفق به کسب مدال برنز شدند و اردوان صادقی پور، محمد دیانت، عباس فولادوند و حسین فلاح نیز به ترتیب موفق مقام چهارم تا ششم این دوره از رقابت ها را از آن خود کردند.

 

 
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۹:۳۹
روابط عمومی جم |
تعداد بازدید : ۹,۴۹۱
کد خبر : ۱,۴۲۵
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید