اخبار

حضور مقتدرانه پتروشیمی جم در نمایشکاه میلان پلاست 2018

حضور مقتدرانه پتروشیمی جم در نمایشکاه میلان پلاست 2018
شرکت پتروشیمی‌جم به عنوان یکی از صادرکنندگان اصلی محصولات پلی اتیلنی در بازارهای خارجی به همراه شرکت های زیر مجموعه در نمایشگاه میلان پلاست 2018با اقتدار حضور یافتند
به گزارش روابط ‌عمومی شرکت پتروشیمی‌جم، حسین صفاری نوش آبادی در حاشیه نمایشگاه میلان پلاست با اشاره به حضور مقتدرانه پتروشیمی‌جم و شرکت‌های زیر مجموعه در این نمایشگاه اظهار داشت: حضور همه شرکت‌های پتروشیمی به صورت همگرا با یکدیگر در فضایی یکپارچه در قالب پاویون جمهوری اسلامی ایران نشان از قدرت و یکپارچگی همه شرکت‌های ایرانی است که خود سرآغاز رسیدن به اهدافی بزرگ است.
رئیس روابط ‌عمومی و امور بین الملل شرکت پتروشیمی‌جم با اشاره به اهمیت این رویداد جهانی تصریح کرد: نمایشگاه سه سالانه میلان پلاست به عنوان یکی از معتبرترین نمایشگاه های بین المللی صنعت پلاستیک و لاستیک دنیا محسوب می شود که هجدهمین دوره خود را امسال در خرداد ماه 1397 در کشور ایتالیا در مرکز نمایشگاهی FIERA MILANO برگزار می‌کند این نمایشگاه برای رقابت با سایر شرکت ها و معرفی هر چه بیشتر خانواده بزرگ جم در مرزهای بین المللی در میان انبوهی از شرکت های بزرگ و قدرتمند خارجی اعم از Sabic، Borouge Trinseo, و... فضای کاملا مناسبی می باشد.
حسین صفاری در ادامه خاطر نشان کرد: بعد از مراسم افتتاحیه این نمایشگاه، غرفه پتروشیمی‌جم و شرکت های تابعه (شرکت پلیمرپادجم، تاپکو و پلی پروپیلن) با حضور معاون وزیر نفت و سرکنسول‌ جمهوری اسلامی ایران در میلان ایتالیا رسما کار خود را آغاز کرد که دقیقا بعد از لحظات اولیه افتتاح استقبال خوبی از غرفه شرکت پتروشیمی جم بعمل آمد.
صفاری با اشاره به جذب مشتریان جدید در نمایشگاه میلان پلاست افزود: حضور مشتریان جدید در بازاهای اروپایی که برای اولین بار خریدار محصولات پتروشیمی جم بودند قابل تامل بود .طبق برآوردهای بعمل آمده بالای 90 درصد مشتریان پتروشیمی جم شرکت های اروپایی و ایتالیایی هستند که متقاضی و مشتاق خرید بدون واسطه از تامین کننده بودند و این موضوع مسئله با اهمیتی برای مجموعه پتروشیمی جم محسوب می‌شود.
وی در ادامه گفت: مشتریان جدید علاوه بر کشورهای اروپایی که درخواست کننده و خریدار محصول بدون واسطه از شرکت پتروشیمی جم و تاپکو بودند کشورهای حوزه آمریکای شمالی، کشورهای آرژانتین و برزیل نیز به چشم می خوردند. و تاکید این کشورها بیشتر بر روی برخی گریدها بود که در این میان کشور آرژانتین بیشترین درخواست کننده گرید  MFI 11و محصولات مرتبط با این گرید بودند که مستقیا وارد مذاکره می شدند. 

۱۲ خرداد ۱۳۹۷ ۱۹:۳۴
روابط عمومی پتروشیمی جم |
تعداد بازدید : ۱۳,۷۹۲
کد خبر : ۱,۴۳۴
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید